1. 212 ice bir numara... buna da ikiyi verelim.
  2. kokusunu tek gectigim,cogu insanin bayildigi,carolina herreranin güzel parfümü..$i$esi de tasarimi bakimindan tüm 212 ler gibi degi$ik güzel.
  3. carolina herrera nın 2004 yılı urunu . ust notada mandalına beragmut. orta notada benım anlamayamadığım pamuk şekeri . en dipde . musk ve amber. koku kendını en dipdeki musk ve orta notadakı tatlı şeker kokusuyla kendını göstermekde koku şekerlı ama baş ağrıtmıyor bu kısmı oldukca güzel. 212 serisinin en başarılı kokusudur bana göre.
  4. maalesef isminden kaybeden parfüm..
  5. yıllardır vazgeçemediğim jean paul gaultier - la male ile, beni kendine esir etmeye zorlayan 212 klasiğin uygun dozda karışımıdır sanki.
    yapılan testler neticesinde, bir erkek teninden jpg la male koklamaya meyyal tüm hanımlar tarafından çok beğenildiği gözlemlenmiştir (yeterli denek sayısına ulaştım).
  6. givenchy piden sonra çok ağır gelen, ilk dakikalarında bildiğin acı biber gibi kokuyor lan bu dedirtip üzsede, gözeneklere yerleştikce mutluluk veren parfüm...
  7. * modern kadınlar için gizemli bir parfüm.
    * size sıcaklık, ferahlık ve kadınsılık getirir.
    * üst notalarda tahrik edici gül, biber ve bergamot;
    * orta notalarda gardenya ve sardunya; alt notalarda ise pamuk şekeri, vanilya, baharatlı sandal ağacı ve misk kullanılmıştır.
    * gündüz ve gece kullanım için uygundur.

edit: ''çok tatlısın ya insana fantastik bir dünya açıyorsun. kokun sindi üzerime normalde banyo yaparım ama bu gece böyle uyumak istiyorum her şey için teşekkür ederim '' bu koku bana bu unutulmaz mesajın gelmesini sağlamış idi. sahiden büyüleyici bir koku diyebiliriz.
  8. 212 vip'ten sonra bunu kullandım. belki yeni olduğundandır bilmiyorum da bunun kokusu beni baya bir etkiledi.
  9. daha çok kış aylarında kullanmayı sevdiğim ve sıkılmadan kullandığım tek koku. aynı parfümü uzun süre kullanmayı sevmeyen ben, 2006'dan bu yana dönüp dolaşıp kendimi bu parfümü kullanırken buluyorum.

212 sexy hakkında bilgi verin