şükela:  tümü | bugün
  • zaman yolculuğu sonucunda günümüze ulaşmış bir uyarı.

merhaba dostlar,

şimdi size inanmakta zorluk çekeceğinizi bildiğim ama mantığını kullanmayı beceren yüksek bilinçli insanların farkındalığını arttıracak çok önemli bir uyarı yapacağım. bu uyarıyı size ulaştırabilmek için çok büyük fedakarlıklar yapıldı, lütfen dikkatle okumaya çalışın. yaptığımız fedakarlığın boyutunun ne kadar büyük olduğunu ise uyarımızın sonunda fark edeceksiniz.

evet, inanmanız çok zor ama 2129 yılından geliyorum ve size kötü haberlerim var. benim zamanımda, yani dünyanın geleceğinde, kezbanlar tüm dünyaya hakim olmuş durumdalar ve biz erkekler hayatlarımızı meriç olarak yaşamak zorundayız.

bugün çoğunuzun farkında bile olmadığı büyük bir tehlike, yani kezbanlar, bir zehir gibi toplumu tüm kılcal damarlarına kadar enfekte ettiler, bireylerin kendilerini geliştirerek ayakta kalmaları için gereken kaynakları tükettiler ve direnci düşen dünya toplumları birkaç elitin kontrolüne girerek tam anlamıyla köleleştirildi.

elbette bu köleleştirilme kamçılarla ve zincirlerle yaşanmıyor ancak benim zamanımda erkekler günde 18 saatini beyin güçlerini dijital dünyaya kiralayarak yaşıyorlar. geleceğin dünyasında tüm işleri yapay zeka ve robotlar yapıyor. erkekler ise bu gelişmiş teknolojiye işlemci gücü sağlamak için beyinlerini dijital dünyaya bağlayarak günde 18 saat boyunca sağılıyorlar.

bu şekilde tüm gün sağılarak gelir elde eden erkekler yaşamaya zaman bile bulamazken o erkeklerin eşleri, kocalarının kazandıkları paralar sayesinde tüm gün tüketim yapıyor, geziyor, tozuyor, dünyanın keyfini sürüyor ve bu sayede de ekonomiyi canlı tutuyorlar.

dünyayı kontrolü altında tutan birkaç elitin hükmettiği bu düzende tüm kadınlar çok ağır koruma kalkanı altında yaşıyor. kadınları bilinçlendirmek, kadınları eğitmek, kadınlara felsefe öğretmek yasak. kadınları tüketici kimliğinden uzaklaştıracak ve düşünmeye başlayan canlılara dönüştürecek her hamle çok ağır cezalarla karşılaşıyor. bu amaçla hareket eden her türlü kişi veya organizason toplum nezdinde itibarsızlaştırılarak yok ediliyor.

benim geleceğimde kadınlar, evlendikleri erkeğin bakıcısı olarak görev alıyor. erkekler ise günde 18 saatini evinde, özel koltuklarda kafasına bağlı kaskın içinde bilinçsiz şekilde yatarak geçiriyor. kalan 6 saatin üç saatinde ise zamanımızı yemek, içmek, sıçmak ve hijyen işlerimiz için harcıyoruz. son üç saatte ise uyuyoruz. aldığımız özel besinlere eklenen ilaçlar sayesinde bedenimizin uyku ihtiyacı sadece 3 saate düşürülmüş durumda ama dünyanın lordları bu uyku süresini de ortadan kaldıracak deneyleri yapıyorlar. yakında hiç uyumadan günde 21-22 saat çalışarak, kordonlarla dijital dünyaya bağlı şekilde çalışarak yaşayacağız.

kadınların toplumdaki görevi ise çok ilginizi çekecek. kadınlar bu 18 saat sırasında kocalarının bakımını yapma görevi üstleniyorlar ama tabi pratikte durum öyle işlemiyor. kadınlar evlenir evlenmez, kocalarının kazandıkları parayla evlerine pahalı robot yardımcılar alıyorlar. bu robotları alamayan, almak istemeyen erkekler ise evlenme şansını kaybediyor ve bize korkunç bir öcü olarak tanıtılan yalnızlık içinde yaşamaya mahkum oluyorlar. insansı bir görünüme sahip bu cyborg yardımcılar gün boyunca evde her işi yaparken koltuğa bağlı çalışan erkeğin de terini siliyor, sıvısını veriyor, sidik torbasını boşaltıyor.

erkekler tüm gün yatarak ve uyutularak çalıştığı için tamamen obez organizmalara dönüşmüş durumdalar. sizin çağınızda çiftlikerde beslenen ve semiren çiftlik hayvanları gibiler. cinsel hayatları da kalmamış durumda. izinsiz eşleriyle sevişmeleri yasak olduğu gibi zaten ağır obezite nedeniyle bunu yapabilecek takatleri de yok. kadınların cinsel ihtiyaçlarını ise mekanik penisli robot erkekler gideriyor. eve yardımcı olarak alınan robotların bir görevi de bu.

kadınların üremesi ise evlendikleri dönemde gerçekleşiyor. evlenme çağındaki genç bireyler, evlendikten sonra üç ay boyunca balayı iznine sahipler. bu üç ay boyunca dünya lordlarının onlara verdiği özel krediyle lüks otellerde ve tatil yörelerinde romantik bir balayı geçiriyorlar. ancak bu sürede kadınların hamile kalması yasak.

borçlandırılarak yaptırılan balayından döndükten sonra erkek borçlarını ödemek için beyin işlemcisi koltuğuna yatmaya başlıyor. bu sırada kadından alınan yumurtalar erkeğin spermleri ile dölleniyor ve her evde bulunan özel kuluçka makinelerine yatırılıyor. bebekler bu kuluçka makinelerinde, yapay zeka kontrolünde büyüyor ve doğuyor. kadınlar hamile kalmadıkları için annelik hormonu gelişmediğinden, bebeklerine karşı yabancılaşmasınlar diye yapay annelik hormonu veriliyor ve bebeklerine karşı şefkat kazanmaları sağlanıyor. her kadının bir erkek, bir de kız bebek yapma zorunluluğu var. bu sayede toplumların nüfusları denge içinde tutuluyor.

sadece az sayıdaki zengin ailelerin çocukları bu kaderden kurtuluyor ancak onlar da kadınlara itaat etmek zorunda ve karısı ne yapmak isterse yerine getirmek durumunda. bu zengin aileler bulundukları bölgelerde yerel yöneticiler gibi çalışıyorlar ve kimin hangi işi yerine getirmesi gerektiğini tespit edip dünyanın işlemeye devam etmesini sağlıyorlar.

benim yaşadığım bu kabus gibi dünya, her şeylerini kezbanlarla evlenmek için veren meriçler yüzünden varoldu. kişisel gelişimine para yatırmak, kişisel gelişimine zaman ayırmak yerine tüm hayatını kezban kızlara teslim eden meriçler sayesinde toplumun kendini geliştirmesini sağlayacak bilinçli bireyler oluşturamadık ve gücü ele geçiren art niyetli şeytan politikacılar her nesli daha da aptallaştırarak, kadınları gelinlik, düğün ve prenseslik hayalleri ile yanıltarak dünyayı ele geçirdiler. yapay zekanın ve robotların varlığıyla insanlar iyice rahatlamışken kimse nereye gittiğimizi sorgulama gereği de duymadı zira sorgulayan beyinleri de linç ettiler, itibarsızlaştırdılar.

bu sorunun geri dönülemez bir sona ulaştığını fark ettiğimizde, isyan edip durumu düzeltmeye çalışanlarımız kadın düşmanı, ezik, luzır diyerek itibarsızlaştırıldı, linç edildi, toplumdan dışlandı, yaşama imkanları elinden alındı. hapse atıldılar. cezalandırıldılar.

50 yıldan uzun zamandır yer altında bu düzene karşı savaşan gizli organizasyonumuz ne yazık ki başarılı olamadı. kadınları bilinçlendirmeyi, meriçleri uyandırmayı başaramadık. sonunda çok büyük bir fedakarlık yapmaya karar verdik. beni buraya, sizin zamanınıza döndürmek için büyük bir gizlilik içinde üretilen zaman makinesini kullandık ve ben sizin zamanınıza ulaştığım anda zamanda büyük bir kırılma yaşandı. bu mesajı okuyanların arasından bir kişinin bile yaşayacağı bilinçlenme gelecekte çok büyük değişikliklere neden olacak. bu değişiklik, gelecekteki arkadaşlarımın, belki benim bile doğmamı engelleyecek bir kırılma yaratacak. gelecekteki insanlar, yani bizler yok olacağız ama insanlık kurtulacak. insanlar, kezbanların kölesi olarak yaşadığımız gelecekten kurtulsun diye gelecekteki on binlerce direnişçi hayatını feda etti. lütfen bu büyük fedakarlığa saygı göstermek için bu uyarıyı sosyal medyada paylaşın ve çok daha fazla insanın bilinçlenmesine yardımcı olun.

bu uyarıyı neden daha eski bir tarihte yapmadığımızı, neden daha eski bir tarihe gitmediğimi de merak edebilirsiniz.

ne yazık ki, dünyanın kezbanlara karşı bilinç kazanmaya başladığı tarih bu döneme denk geliyor. daha eski tarihlerde kezbanalara karşı bilinçlenmenizi dile getiren bir uyarıyı okumayı bile reddedecek derecek kadınlara tapınan bir toplum etkisi altında yaşıyordunuz.

aranızda çok sayıda insan the red pill'i, mgtow'u ve kezbanları topluma anlatmak için büyük çaba sarf ederek toplumu bu kavramları anlayabilecek bir kıvama getirmeyi başardılar.

bizim zamanımızda, gelecekte, bu insanların her birinin ismi gizli karargahlarımızın duvarlarına saygıyla yazılmış haldedir.

bugün ise siz artık bu uyarıyı anlayabilecek, bu uyarıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilecek, toplumda bu uyarıyı korkmadan paylaşabilecek bilinç seviyesine sahipsiniz. o nedenle, zamanda geçmişe yolculuk etmek için sahip olduğumuz tek şansı bu tarihe gelmek için kullandık.

ben geçmişe, yani bugüne geldiğim anda yaşanan zaman kırılması nedeniyle benim bildiğim gelecek büyük ihtimalle yok oldu.

benim geldiğim gelecek çizgisindeki zaman makinesi de, onu icat eden insanlar da yok oldular. dolayısıyla benim geleceğe geri dönme şansım yok, gelecekten de buraya yeni birini gönderme imkanı yok.

şimdi elinizde yeni bir fırsat var. geleceğinizi yeniden o büyük kabusa evrilmeden önce kontrol altına alabilir, hayatınızı kezbanlara gelinlik giydirmek, kezbanlara düğün yapmak, kezbanlara mücevher almak için harcamadan, kendinize yatırım yapabilir, bilinçli, farkında, dolu dolu insanlar olarak insanlığı galaksilere ve nebulalara taşıyabilirsiniz, üstelik de bu sayede köleleştirilmeden yaşayabilir, farkındalığı yüksek kadınlarla mutlu bir hayat arkadaşlığı kurabilirsiniz.

ama bunun için, bugün toplumu zehirleyen, kına, nişan, gelinlik, düğün, takı, mücevher, 14 şubat gibi gerizekalıca ritüellerden tamamıyla kurtulmanız, kadınlarımızı da prenses sendromu hastalığından kurtarmanız gerekiyor. aksi halde dünyayı büyük bir felaket bekliyor. büyük bir fedakarlıkla size ikinci bir şans verdik, aynı hataları bir daha yapmayın.
  • (bkz: tamam)
  • (bkz: güldürdü)

ama çok güzel hayat değil mi ya.
  • sıradanlaşmış bir bilim kurgu hikayesi... heyecan ve aksiyon ne yazık ki yok. mantıksal hatalar epey fazla. yine azminden dolayı puanım 4/10.
  • 2129' dan dan sonrasını okumadim.*

düzeltildi
  • özet olarak; verin, siz de kurtulun biz de kurtulalım açıklamasıdır tahminimce.

zamanım olunca okuyacağım *