• herkesin kendi gibi satın alınabileceğine inanan bir insan tanıdık.
    ama neden?
  • ciddiye alınmayacak bir söylem, üzülünecek bir açıklama. kimse kimseyi ahırda çalıştıracak ya da ahırda çalışanları küçümsemeye kadar ucu açık olan bir sözü söyleme hakkına sahip değildir.
  • oğuzhan uğur kim, allah belami versin bilmiyorum. bazen böyle gereksiz adamları tanımadığımı farkettiğim için inanılmaz mutlu oluyorum.
  • burda oğuzhan uğur kim yeaaaaa diye gevşek gevşek soranlar insanlar hiç mi internette önünüze çıkmadı, hiç mi youtube kullan mıyosunuz? burda entry girip farklı gözükmek için şöyle “o kim, bu kim, yeni öğrendim” tarzı yazılar yazınca o kadar komik oluyosunuz ki.
  • sözlük yazarları seni satın almak istese kamyona binmeye çalışıp her seçilmeyişinde ‘’agam ben.’’ diyen şabana dönersin diyeceğim kişinin haddini aşan sözleridir.

senin şeklin şemalin, kapasiten, boyun, en önemlisi izleyici kitlen belli. yani piyasan, ederin nedir ortada.

sözlükte karşısına geçtiğin zaman tişört giydiğin halde önünü iliklemeye çalışacağın insanlar mevcut.

devam edecektim de sanırım sana bu kadar harf kullanımı kafi. fazlası için fazlası olmalısın biraz daha takipçi, abone kas tekrar dene.
    bizimle deyılsın.
  • "kişi, kendi gibi bilir karşısındakini" atasözünü doğrulayan hadise..

kendisi satılık olabilir lâkin bu memlekette cibilliyeti satılık olmayanlar da var..
  • bakıcıya ihtiyacı var galiba (bkz: büyük baş)
  • neyi aldırıyon sen bir metrelik boyunla mk
  • bilinçli bir pazarlama çalışması olarak ekşisözlük’e taşındığına inandığım bir başka sansasyonel beyandır.

bunu niye yapıyorlar; kişi kurum kuruluş ve bunlara ait ürün ve hizmetlerin tanınırlığını arttırmak veya varolan seviyesini korumak.

ben sözlük ahalisini bu tür başlıkların gündeme gelmesini engellemek adına, başlık altına entry girmemeleri yönünde çağrıda bulunuyorum.

diğer suserleri uyarmak adına da bir standart bakınız koymak uygun olabilir.

(bkz: reklam.avi) herhalde uygun olabilir veya
    (bkz: danışıklı dövüş.avi)
hesabın var mı? giriş yap