• başlığı görünce şok olduğum hadise. gece 12 de girdim yatağa uyuyamıyorum. içimde tarifi olmayan bir sıkıntı. aldım elime biraz kitap okudum. keyif alamadım. sonra ders çalışayım biraz dedim bu sefer de aklım almadı. bilgisayarı açtım biraz sözlük okur oyalanırım dedim. yok olmuyor. açtım televizyonu bir şeyler izlerim diye aylardır televizyon izlemeyen biri olduğumdan bir şey bulamadım. en sonunda gece 3 gibi parka çıktım yürüdüm. bir bankta tek başıma oturdum ne oluyor dedim kendi kendime. spor aletlerinin üstünde çalışıp kendimi yorarak uyumayı denedim. eve geldiğimde yine uykum yoktu. 6 gibi uyuduğum hatırlıyorum. 4-5 saatlik uyku ile duruyorum. berbat bir geceydi.
  • demek ki bu konuda yalnız değilim... dolunay ?? yaklaştı kan mı çekildi bilmem astrolojik kısmını ama uyku tutmadı...
  • aynı durumdan muzdarip bu kadar insanın olması bi yandan sevindirmiş olaydır.. sıcakla aram iyi olmasına rağmen, şu sıra vantilatörümle aşk yaşıyorum.. hayır sebebim vardı iyi hoş güzel ama hiçbir zaman sıfır uyku ile işe gelmişliğim yoktur en azından 1 ya da 2 saat uyurdum.. ki o da olmasın kafayı kırayım biraz diye içtim de sonuç pazartesiye hayvani bir baş ağrısı ile başlamak oldu..

edit: şöyle bişlere denk geldim, ne denli doğru bilemem.

sebebi radrasyon yüklü bulutlarmış
  • alkole başlama sebebim. siz buna güdülenmek mi dersiniz yoksa başka bişe mi bilmiyorum ama kafayı bulunca oluyorum kuzu . hani şu mışıl mışıl dediklerinden . sabahını düşünmüyor değilim ama uyuyamamak uyanmaktan daha ızdırap.
    good moooorning all
  • bu gece benim de yaşadığım durum, hayatımda yolunda gitmeyen şeyler var okulu bitirdim ve iş bulamadım henüz ,annem baskı yapmaya başladı gel şurda çalış git burda çalış diye sıkıntıdan stresten uyuyamadığımı düşünüyordum abuk sabuk rüyalar gördüm yine üçüncü kez rüyamda birini öldürdüğümü gördüm bu gece ama herkes aynı durumdaymış ilginç bir durum( tabi benimki gibi sıkıntıları yoksa)
  • bir kızılderili atasözü der ki;gece uyuyamıyorsan başka birinin rüyasında uyanık olduğun içinmiş.
  • sabah 6'ya kadar sürdürdüğüm durumdur. bu kadar kişinin muzdarip olmasıysa daha şaşırtıcı. bi düğmeye filan basmış olmasınlar?

(bkz: abi adamlar ordan bi düğmeye basıyo)
  • ilk defa 22:30'da uyuyarak, dahil olmadıgım uykusuzluk.
  • "çok ürpertici"
    "aman allah'ım ben de uyuyamadım."
    "sevgilimin de başına gelmiş."
    "ninem de uyuyamamış" yorumlarının yazıldığı durum.

arkadaş iyi misiniz siz? buna bu kadar anlam yüklerken gerçekten ciddi ve samimi misiniz? şaka mı la bu?şu an ben buraya "22 ağustos günü başımın ağrıması" diye başlık açsam en az 3000 kişi "benim de başım ağrıdı, alla alla" diye entry girer.
    kendinize gelin.rahat olun.civarda olun.
  • gece sürekli uyandım. saat 1 ve 4 arası çile gibiydi. onu geçtim, karşı apartmandaki balkondaki abiler ve ablalar da sabaha kadar ayaktaydı. en son saat 6 civarı kalktım, hala sesleri geliyordu.
hesabın var mı? giriş yap