şükela:  tümü | bugün
  • uefa avrupa ligi 2019-2020 sezonu play off ilk maçı.
  • uefa avrupa ligi play-off mücadelesi ilk maçı.
    bir galatasaraylı olarak trabzonspor'a başarılar diliyorum ve umarım turu geçecektir. bu maçın rövanşı 29 ağustos'ta oynanacaktır.
    aek avrupa kupalarında 10 maçtır yenilmiyor.
  • bu sezon trabzonspor’un bir maçı gol atmadan bitirme ihtimalini çok zayıf görüyorum. deplasmanda mutlaka gol atacaktır. rövanş kendi seyircisi önünde turu geçecektir.
  • rez | ilk 11, kartlar, goller ve maç sonucu güncellenecektir.
  • zor bir maç olacak. kapalı bir kutu gibi bizim için aek. her ne kadar seyircisiz olsa da ilk kez yunanistan deplasmanına gidiyoruz.

uefa grupları bizim için çok önemli. yıllardır lige odaklanmak için avrupa'ya gitmeyelim diyen traktörler yüzünden seri başı olduğumuz kuralara dezavantajlı giriyoruz. sparta prag eski gücünde değil diyoruz ama sonuçta ekol bir takım. aek geçen sezon şampiyonlar ligi gruplarında oynadı. umarım kazasız belasız geçeriz, önümüzdeki sezonlarda puan ihtiyacımız var. ayrıca pr için de güzel bir cephe uefa organizasyonları.

kadro yapılırken biraz zorlanacak ünal karaman. öyle görünüyor.

kalede uğurcan; son dakika bir şanssızlık olmazsa tahtaya ilk yazılacak isim.

sağ bek yomralı pereira. sol bek novak. bunlarda da şüphe yok. stoper konusunda ise muallak olacak muhtemelen. ivanildo fernandes ve mecid hüseyini taraftarın görmek istediği ikili şu an için.

ben ortasahada biraz farklı düşünüyorum. obi mikel-sosa ikilisinin önüne abdülkadir ömür ile başlamak makul geliyor. ancak şerhi koyalım. sağ açık pozisyonunda abdülkadir parmak derim. asıl mevkisi orası. ayrıca gerektiğinde ortasahanın merkezini de destekler. oyun içinde oyunun gidişatına göre varyasyon yapma şansı da oluşturacaktır. sol açık da nwakaeme şu an için dinlendirilemeyecek kadar vazgeçilmez durumda.

ileri uçta şörloth. 3 maçta 3 gol atması güzel ancak besleme konusunda sorunlarımız var. takımın geçen yılki düzeni yakalaması birkaç hafta sürecek. maç başına 20 25 şut atılan sürece girildiğinde çok daha etkili olacaktır.

yedek kuvvetler içinde 3 oyuncu benim için merak konusu.

doğan erdoğan: bence obi mikel form tutana kadar ilk 11 denenebilir. böyle önemli bir deplasmanda başlamak riskli dursa da ikili mücadele gücü yüksek, topu kullanımı iyi bir oyuncu. yıl içinde bolca forma giyecek bence.

yusuf sarı: kasımpaşa maçında gelişim ihtiyacı olduğunu gördük. hızı var. çalım yeteneği de var. pas örgüsüne desteği olmadı. bir de içe kat etme konusunda gelişmesi lazım. çizgi oyuncusu meziyetleri iyi ama trabzonspor için çizgi oyuncusu olmak çok yeterli değil.

donis avdijaj: aylardır oynamadı. zamanla oynadıkça göreceğiz. trabzonspor kadrosundaki yarı çatlak fırlama oyuncu kategorisinde parmak-beyin reyiz-pereira yanına biri daha eklendi.

perşembe güzel bir sonuç almak dileğiyle.
  • bir tanesi yunan a elendi. sırada bu kamiller. ulke puanina sey yapayım bize birsey olmasin. bize yenilince başkanlarının soylediklerini unutan cimbom lu bizden degildir. aek yunanın beşiktaşidır. çakıp gececek bu hamsilere.
  • içerdeki fransız kırması yunanlılarla beraber dışarıdaki yunanlılara döşeyeceğimiz maç.
  • benim takımda en çok güvendiğim oyuncu olan nwakaeme'nin aek'in işinden geçeceği maç olacaktır inşallah.

bekliyoruz efendim.