• şimdiye kadar pek çok kereler izlediği politikalarla haklı eleştirileri üzerine çeken pegasus airlines'in, zaman zaman bizi mutlu eden bilet kampanyalarından zannımca en avantajlı olanıdır.

avrupa'nın tüm bilinen merkezlerine 1 euro artı vergilerle uçmaktadır. kampanya iki gün sürecek olmasına karşın pek çok bilet şimdiden tükenmiş durumdadır.

vergiler hariç 1 euro kampanyası
  • bu tür indirimlerin haberini ne ara öğreniyorsunuz ve biletleri hemen tüketiyorsunuz? vay arkadaş!
  • pegasus diyince hep bir çakallık geldiği için biletin ilgili rotaya son tutarını (bavul dahil) merak ettiğim kampanyası yada keriz silkelemesidir.
  • muhtemelen birkaç saat içerisinde tükenecek 49998 koltuk için geçerli kampanya.
  • kampanya 18 de başladı, viyana programladım, 2 kişi gidiş dönüş 657 tl tutmuştu, yaklaşık 1 saat sonra almaya karar verip girdiğimde bitmişti. ilk anda yapıştırmak gerekiyormuş demek.
  • klasik olarak girince çoğu biten biletlere sahip kampanya. kısacası palavra. sözde 50000 bilet 1 euro ama sistemde hemen kapatılıp, belki toplamda 500 bilet veriliyor. kısacası pr.
  • saat 18 itibariyle başlamış olan fakat sosyal medyada duyurusu bir saat önce yapılmış olan, an itibariyle ucuz biletlerin çoktan tükenmiş olduğu güzel kampanyadır.

kampanyadan saat 8'de haberim olmuştu, gerçekten de vergiler hariç 1 euro idi biletler. gidiş dönüş 250-300 liraya birçok farklı şehre bilet almak mümkündü kimse bok atmasın pegasus'a, gerçekten güzel bir kampanyaydı. valiz hakkı yok, su vermiyor diyen tayfa gitsin thy'den alsın biletlerini tek yön 160 dolar'a.

edit: kampanya süresi devam etse de koltuk sayısı 50.000 adet ile sınırlı olduğu için satıldı zaten o koltuklar, şu an o fiyatları görememeniz normal.
    örnek 1
    örnek 2
    bu da twitter'da gördüğüm birinin paylaşımı.
  • yalandan birkaç noktaya uçuş için bilet fiyatlarına baktım, çoğu 2000-tl üzeri çıktı. pegasus yine reklamın kralını yapmış.
  • londra stansted - istanbul sabiha, gidiş dönüş, iki kişi, sadece 8 kglik el bagajı olacak şekilde aldığım bilete 654 tl ödedim. perşembe gidiş, pazar dönüş dolasıyla haftasonu pahali oluyor konusu biletlerin sınırlı olmasindan kaynaklaniyor sanıyorum.
  • bir sürü uçuşa baktım tarihe baktım ama göremedim. nerede bu uçuşlar?
hesabın var mı? giriş yap