şükela:  tümü | bugün
  • foto paylaşanın aq. paylaşmayın, sizin haber vermek için yırtıgınız götünüzü, fotoğrafı yüklediğiniz internet bağlantınızı sikeyim.
  • videoyu izleyen, isteyen, isteyene veren, yayan herkes katıksız birer orospu çocuğudur ve ışid'çiden farkı yoktur.

(bkz: ben bir orospu çocuğuyum diye bağıran suser)

edit: bu günün geleceğini tahmin ettiğim için zamanında bu başlığı açana ve görüntüleri paylaşana edeceğim küfürleri yazmıştım. şu anasını avradını siktiğimin yerinde iki beğeni almak için yapılan rezilliğe bak. 3 tane link verip bi de sakın izlemeyin yazmış paşam. ulan şerefsizin evladı şunu buraya yazınca ne kazanacağız? şu görüntüleri yaydığın zaman ne geçecek lan elimize orospu çocuğu? bu yaptığın apaçık terör propagandasıdır ve bu videoyu yayan, bunu gündemde tutan herkes aynı şeyi yapmaktadır. ışid'in propaganda amacıyla çektiği görüntüyü yayıyorsunuz ey beyinsiz sürüsü! başlığı açan şahıs da yakında paket olur, gerekli bütün kurumlara iletilecek alınan ekran görüntüsüyle birlikte. allah kurtarsın.

edit: lütfedip silmiş paşam videoyu, entrynin ilk hali: http://i.hizliresim.com/px0jdl.png

sonra youtube'u da eklemişti.

ayrıca mesaj atan beyinsiz orospu çocukları, başlık açılmasın kimsenin haberi olmasın mı diyoruz? adam buraya 2 tane video linki attı amına koyim. ilk link yetmedi millet rahat rahat izlesin diye bi de youtube linki attı lan adam. göt korkusundan sildi sonra. ayrıca mesajda küfreden şerefsizler hepinizi tek tek savcılığa vereceğim buyurun beklerim mesaj kutusuna.

son edit: başlığı açıp video linki veren şahıs uçurulmuş.

vatanseverlik en acı günde bile vatan sağolsun diyebilmektir.

başımız sağolsun, vatan sağolsun.

pkk'lılar ve ne idüğü belirsiz aptal sürüsü çoktan üşüşmüş başlığa. milleti kışkırtmak için hiç bir fırsatı kaçırmaz bu orospu çocukları. türkiye ışid'e yardım etti yalanını papağan gibi tekrarlayan, şu olay üzerinden birilerine laf sokmaya çalışan, ideolojisinin propagandasını yapan, kendi çomar olup ota boka çomar diyen şerefsizler sizin de kökünüz kazınacak bu topraklardan, sadece biraz zaman lazım.
  • böyle bir şey varsa sakın siteye koymayın, koydurmayın. yazıktır, günahtır, anası-babası, hanımı çocuğu vardır.

bak fotoğrafı gördüm yazarken bile tüylerim diken diken oldu. yapmayın etmeyin.

sözlük yönetimine çağrı: böyle bir bilgi veya görüntü varsa lütfen sözlükten yayınlanmaması için duyuru yapın, moderasyonu ve kullanıcıları uyarın, o görüntülerin buraya düşmemesi için azami özen sarf edin. rica ediyorum.
  • ilk defa bu tür bir videoyu izlemek istemedim ve izlemedim.
  • izlemediğim izleyemediğim olay. umarım gerçek değildir troll hesapların paylaşımıdır.

edit : https://www.youtube.com/watch?v=uyivrzmwejk

bu iblislerin taraftarlarına konvoy yaptıran kansızlar en azından o aşağılık mahluklar kadar suçludur.

edit 2 : ya el bab denen bok çukurunu ortadan kaldıracaksın ya o askerleri oradan çekeceksin. her gün tank kaybı her gün şehit . dağa taşa atılan bombalar buraya atılsın. köpeklerin siper yapacağı bina kalmasın.
  • sabah akşam gereksiz konuları trend yapıp, bu 2 vatan evladının sesini duyuramadık ya allah bizimde belamızı versin.
  • göstere göstere bilediğin bıçak
    bir gün elini kesecek!

gülten akın
  • inanamıyorum asla bu video'yu izliyemem. ben de twitter'da başlangıcından ufak bi resim gordum tıklayamadım bi yere. ulan allah belanızı versin be. ne işiniz var suriyede? ne işiniz var bu gözü dönmüş maymunların elinde?

kürt koridoru filan diye gelmeyin bana küfrederim. sınırının %90'ı zaten ypg ve kdp elinde %10'u alınca mı her şey değişecek? aç bi bak haritaya. 3 milyon suriyeli parklarda metrobuslerde milleti taciz ederken evlatlarımız yakılıyor . umarım ailesi filan video'ya denk gelmez. artık biri buna dur demeli.

sırf ypg'ye saldırıyor diye bunları savunanlar, gaziantep'te filan bunların konvoylarına laf etmiyenler, bunlar istanbulda topluca piknik yaparken bir şey olmaz diyenler. bunlara bir kaç öfkeli genç diyenler.. alın görün gerçek yüzlerini. ışid fransa'da yuzlerce insanı oldurdukten sonra, onlara saygı duruşu esnasında saygı duruşunu yuhalayıp tekbir getiren binlerce kişi siz de görün. utanırsınız belki.

kobani yüzünden binlerce kürt sokağa çıktı. bizim kardeşlerimizi yakacaklar dediler. onları kurtarmak için sınıra dayandılar. biz de evimizde oturup lanet yagdıracagız ya ona yanıyorum.

edit: bunlar da kanıtlar. bazıalrını suser'lar paylaşmış

ışid pikniği http://www.haberturk.com/…da-ilginc-etkinlik/122258

gaziantep kutlaması http://www.cumhuriyet.com.tr/…ayrakla_kutlama.html#

kobani'de işidli olan insanlar https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/…1&oe=58e82f22

bu da tekbir ve ıslık
    http://imc-tv.net/…-saygi-durusuna-tekbir-ve-islik/
  • -----
    üst edit: başlıktaki yaklaşık 6000 entrynin yarıdan fazlasını girmiş olan vatansever selo-pkklı yazar kardeşlerimizi tebrik ediyor sizin de tebrik etmeniz için linkleri bırakıyorum.. bu tarz provokasyona açık başlıklarda çok görüyoruz kendilerini nedense..
    (bkz: #67257266)
    (bkz: #65095524) (bkz: #64990719) (bkz: #64984794) (bkz: #65016295) (bkz: #65105321) (bkz: #65182076)
    -----

edit2: görüntüleri bi kaç kere izleyince kişileri bırak yanma sahnelerinin bile fake oldugunu düşünmeye başladım aq. 19 dk lık videoyu esas alıyorum 15:47 15:52 alevlere bakın. sonra geçilen sahnede alevlere bakın.bi acayiplik yokmu sizce ? ayrıca yanma sahneleri hep atlayarak geçilmiş.oraya kadar uzunnn uzunn geliyolar ne hikmetse yanarken atlaya atlaya hep görüntüler. bi bakıyosun ayağı yanıyo bi bakıyosun komple yanmış görüntüsü geliyo falan. makyaj malzemesi yetmedi mi acaba..? yani ben cani bi işidci olsam böyle bi propaganda malzemesi elime geçirsem uzun uzun yayınlarım. öyle 45 saniyede geçiştirmem. youtube da fake oldugunu anlamış olacakki artık videoları silmiyor.daha öncede işidin birçok videosunun sahte oldugu ispatlandı..google da küçük bi aramayla öğrenebilirsiniz.

son olarak haber kanallarına neden haberini yapmıyolar diyenler var. olm size gerçekten inanamıyorum. her türlü vahşet videosunun yayınlandığı üzerine espiri kasıldığı liveleak ve benzeri siteler bile ( bakın site ! in-ter-net sitesi. televizyon falan değil) örgüt propagandalarına alet olmamak için bu tarz şeyleri artık yayınlamıyor. siz doğruluğu bile belli olmayan bir terör örgütü videosunun ulusal haber kanalları tarafından neden haberi yapılmıyor diyosunuz. ya muhaliflikten artık sağlıklı düşünemiyorsunuz yada aşağıda söylediğim gibi muhalif görünümlü terör örgütü sempatizanısınız.

hadi bugunde iyi dezenformasyon yaptınız dağılabilirsiniz.

edit: videoda yakıldığı görülen kişilerden fethi şahin in ağır işid paylaşımları yaptığı facebook profili vardı.şuan o hesap silinmiş. yani o kişiler işidin kendi elemanı olabilir.
    videodakilerin türk askeri olmadığı konusu kesinleşiyor gibi. umarım öyledir. tsk bugun açıklama yapar bekleyelim, gaza gelmeyelim.siz de eksilemeye devam edin. koyunmusunuz nesiniz anlamadım ki aq. ha bide bu entry i ilk yazdığım da benden önce yazılan en az 20 yorum vardı. 7 tane falan kalmış. kaçın aq.
    edit sonu

(bkz: pkklıların ve fetöcülerin solcu gibi takılması)
    özellikle sosyal medya üzerinden pkk/pyd/ypg ve fetö hesaplarının bu görüntüleri zevkle paylaşltığını görebilirsiniz.sözlükte de bu olay üzerinden ne kadar propaganda yapan varsa, o sikik ideolojilerini savunmak için bu görüntüleri kullanan üzerinden fikir sıçan varsa alayının anası avradı ölsün.
    şerefli türk askeri pkk-pydninde işidinde fetönünde bunların sevicilerininde soyunu kurutana kadar kanının son damlasına kadar savaşacaktır.
    siz hiçbirşeysiniz. siz köpeksiniz. lağım faresisiniz. bu dünyada sülük gibi korka korka yaşayacaksınız öbür taraftada cehennemin en dibine gideceksiniz.
  • eğer bu orospu çocukları bunu gerçekten yaptıysa ve o suriye denen bok yuvası baştan aşağı yakılmazsa allah sizin belanızı versin.