şükela:  tümü | bugün
 • videoyu izleyen, isteyen, isteyene veren, yayan herkes katıksız birer orospu çocuğudur ve ışid'çiden farkı yoktur.

  (bkz: ben bir orospu çocuğuyum diye bağıran suser)

  edit: bu günün geleceğini tahmin ettiğim için zamanında bu başlığı açana ve görüntüleri paylaşana edeceğim küfürleri yazmıştım. şu anasını avradını siktiğimin yerinde iki beğeni almak için yapılan rezilliğe bak. 3 tane link verip bi de sakın izlemeyin yazmış paşam. ulan şerefsizin evladı şunu buraya yazınca ne kazanacağız? şu görüntüleri yaydığın zaman ne geçecek lan elimize orospu çocuğu? bu yaptığın apaçık terör propagandasıdır ve bu videoyu yayan, bunu gündemde tutan herkes aynı şeyi yapmaktadır. ışid'in propaganda amacıyla çektiği görüntüyü yayıyorsunuz ey beyinsiz sürüsü! başlığı açan şahıs da yakında paket olur, gerekli bütün kurumlara iletilecek alınan ekran görüntüsüyle birlikte. allah kurtarsın.

  edit: lütfedip silmiş paşam videoyu, entrynin ilk hali: http://i.hizliresim.com/px0jdl.png

  sonra youtube'u da eklemişti.

  ayrıca mesaj atan beyinsiz orospu çocukları, başlık açılmasın kimsenin haberi olmasın mı diyoruz? adam buraya 2 tane video linki attı amına koyim. ilk link yetmedi millet rahat rahat izlesin diye bi de youtube linki attı lan adam. göt korkusundan sildi sonra. ayrıca mesajda küfreden şerefsizler hepinizi tek tek savcılığa vereceğim buyurun beklerim mesaj kutusuna.

  son edit: başlığı açıp video linki veren şahıs uçurulmuş.

  vatanseverlik en acı günde bile vatan sağolsun diyebilmektir.

  başımız sağolsun, vatan sağolsun.

  pkk'lılar ve ne idüğü belirsiz aptal sürüsü çoktan üşüşmüş başlığa. milleti kışkırtmak için hiç bir fırsatı kaçırmaz bu orospu çocukları. türkiye ışid'e yardım etti yalanını papağan gibi tekrarlayan, şu olay üzerinden birilerine laf sokmaya çalışan, ideolojisinin propagandasını yapan, kendi çomar olup ota boka çomar diyen şerefsizler sizin de kökünüz kazınacak bu topraklardan, sadece biraz zaman lazım.

  son edit: başlığı açan şerefsizle ilgili gerekli işlemler yapılmış: (bkz: #69282145)
 • böyle bir şey varsa sakın siteye koymayın, koydurmayın. yazıktır, günahtır, anası-babası, hanımı çocuğu vardır.

  bak fotoğrafı gördüm yazarken bile tüylerim diken diken oldu. yapmayın etmeyin.

  sözlük yönetimine çağrı: böyle bir bilgi veya görüntü varsa lütfen sözlükten yayınlanmaması için duyuru yapın, moderasyonu ve kullanıcıları uyarın, o görüntülerin buraya düşmemesi için azami özen sarf edin. rica ediyorum.
 • izlemediğim izleyemediğim olay. umarım gerçek değildir troll hesapların paylaşımıdır.

  edit : https://www.youtube.com/watch?v=uyivrzmwejk

  bu iblislerin taraftarlarına konvoy yaptıran kansızlar en azından o aşağılık mahluklar kadar suçludur.

  edit 2 : ya el bab denen bok çukurunu ortadan kaldıracaksın ya o askerleri oradan çekeceksin. her gün tank kaybı her gün şehit . dağa taşa atılan bombalar buraya atılsın. köpeklerin siper yapacağı bina kalmasın.
 • sabah akşam gereksiz konuları trend yapıp, bu 2 vatan evladının sesini duyuramadık ya allah bizimde belamızı versin.
 • inanamıyorum asla bu video'yu izliyemem. ben de twitter'da başlangıcından ufak bi resim gordum tıklayamadım bi yere. ulan allah belanızı versin be. ne işiniz var suriyede? ne işiniz var bu gözü dönmüş maymunların elinde?

  kürt koridoru filan diye gelmeyin bana küfrederim. sınırının %90'ı zaten ypg ve kdp elinde %10'u alınca mı her şey değişecek? aç bi bak haritaya. 3 milyon suriyeli parklarda metrobuslerde milleti taciz ederken evlatlarımız yakılıyor . umarım ailesi filan video'ya denk gelmez. artık biri buna dur demeli.

  sırf ypg'ye saldırıyor diye bunları savunanlar, gaziantep'te filan bunların konvoylarına laf etmiyenler, bunlar istanbulda topluca piknik yaparken bir şey olmaz diyenler. bunlara bir kaç öfkeli genç diyenler.. alın görün gerçek yüzlerini. ışid fransa'da yuzlerce insanı oldurdukten sonra, onlara saygı duruşu esnasında saygı duruşunu yuhalayıp tekbir getiren binlerce kişi siz de görün. utanırsınız belki.

  kobani yüzünden binlerce kürt sokağa çıktı. bizim kardeşlerimizi yakacaklar dediler. onları kurtarmak için sınıra dayandılar. biz de evimizde oturup lanet yagdıracagız ya ona yanıyorum.

  edit: bunlar da kanıtlar. bazıalrını suser'lar paylaşmış

  ışid pikniği http://www.haberturk.com/…da-ilginc-etkinlik/122258

  gaziantep kutlaması http://www.cumhuriyet.com.tr/…ayrakla_kutlama.html#

  kobani'de işidli olan insanlar https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/…1&oe=58e82f22

  bu da tekbir ve ıslık
  http://imc-tv.net/…-saygi-durusuna-tekbir-ve-islik/
 • eğer bu orospu çocukları bunu gerçekten yaptıysa ve o suriye denen bok yuvası baştan aşağı yakılmazsa allah sizin belanızı versin.
 • eyvah korktuğumuz başımıza geldi. yazık vallahi o askerlere. resmen batıya ışid'e yardım etmediğimizi ispatlama uğruna gittiler.
 • gerçekse emeği geçenler için söylenecek hiçbir sözün anlamlı olmayacağı yakılma!

  ne işimiz var ulan orada! fakir halkının üzerine saraylar kuranlardan mı istikbal bekliyoruz?
  yeter artık yeter!
 • bu vahşiliği yapan yobaz cihatçı sürüsü de buna sebep olanlar da hesap verecek.

  yeter ulan yeter
 • sakalını siktiğimin orospu çocukları. insanlık düşmanları. bunu yanınıza bırakırsak lanet olsun.