şükela:  tümü | bugün
5914 entry daha
  • acıdan veya kahırdan değil; işid'in propagandasını yaşatmak ve diri tutmak için çırpınanların elindeki aygıt oldu.

halbuki onurlu bir türk vatandaşı, şehitlerinin arasında ayrım yapmaz. çanakkale'dekine de sahip çıkar. sınırda işid'in kaçırıp katlettiğine de. al-bab'da canlı bombaların arasında kalana da.

çünkü hepsi bizim şu başımıza bomba yağacak mı diye endişe duymadığımız sabahların devamı için şehadet etmişlerdir.
  • tarihin tozlu yaprakları arasına terk edilmemesi gereken çok üzücü hadise.
  • akşama kadar vatan millet sakarya diyenler, askerden ve şehitlerden prim yapıp iktidar olanlar veya klavye delikanlılarının umrunda olmayan olay.

lan amk sözde milliyetçileri neredesiniz?

bu başlığa uğramaz mısınız?
  • unutmadım, lanet olsun unutmak istiyorum unutamıyorum. alakasız bir yerde gözümün önüne geliyor, sesleri kulağıma geliyor. ben unutmak istiyorum yoksa deli çıkıcam.

insan olan unutmaz. insan olmayanların yönettiği bir yerde ben de insan olmak istemiyorum.
  • içimi parçalayan olay. "yaa montaj" diyenler resmi açıklamayı bize de gönderse de görsek. nasıl da işinize gliyor yok saymak. 2 gün sonra oruç tutup el açıp dua edeceksiniz. ama unutmayın, bu vebal hepinizin.
  • bunu unutmadım.

özel hastane raporuyla serbest bırakılan topbaşın damadı kavurmacı karakola imza atmaya gitmemiş.

bunu da unutmayacağım
  • tsk resmi sitesinden arastirilacak demesine ragmen, hic bir dönüs yapmadigi, bu kadar zaman suskunluk ile malum kitleye zaten coktan unutturmus ama bizlere unutturulamamis olaydir. malumunuz, vatani cikarlari icin degil, kalben ve onuru icin düsünenlere unutturulacak gibi bir olay degildir.
  • unutmadım asla unutmuyucam.
  • ışid mi daeş mi tartışmasından ziyade akıbeti merak edilen yüz kızartıcı olay.
  • 3 yil sonra da 5 yil sonra da 10 yil sonra da olsa bunun hesabini vereceksiniz.
6 entry daha