5 entry daha
  • haber vermişler de bilmem stok yap. bir de utanmadan küfür edebiliyor. ben her gün internete girip bölgemde ne zaman su kesilecek diye kontrol mü edeceğim. sen hep öyle mi yapıyorsun. ben zaten stok yapıyorum. evin her yanını bidonlarla mı doldurayım ergen.
    bunun siyasi ile ne alakası var. basbaya rezillik...eğer siyasi olarak algılanıyorsa çok daha büyük bir rezillik.
    ne zaman geleceği belli değilmiş.
    alaçatı ve çeşme taraflarında 102 gündür yazıyor. cidden öyle ise siyasi olarak hak ediyorlar amk. aha bende böyle küfür ederim...
  • sana hakkımı helal etmiyorum keloğlan!

bu rezilliğin baş kahramanı koltuğu kendisine 5 yıllık kiralayan tunç soyer denen kişidir efendim. şimdi kimse gelip de su borusu patladı bıdı bıdı demesin.

medeniyet sahilde bisiklete binip balolarda vals yapmakla olmaz medeniyet insan gibi yaşamakla olur.

biz götümüzü yıkayacak su bulamıyoruz keloğlan balolarda, helikopterlerde fink atıp geziyor.

ha bu kadar halkçı bu kadar bizdense de, bu işin bakım yapmayan, umursamayan amirine memuruna mühendisine kapıyı göstersin biz de bravo diyelim.

toplu taşıma dünya para, trafik keşmekeş, evlerde su yok, sokaklar çöp dolu ama aylık 24 bin liralık başkan maaşı tıkır tıkır yatıyor.

sana hakkımı helal etmiyorum keloğlan.

peşin edit: aktroll laga luga diyecek olanlara sözüm 25 senedir izmir'de yaşıyorum son iki dönemdir başımıza musallat olan kocaoğlan ve keloğlan'dan bıktık usandık. cumhuriyet, halkçılık falan güzel ama chp artık bu biblo başkanlardan vazgeçsin.
  • ya yemin ediyorum siz iflah olmazsınız izmirliler. 10 senedir izmir'de yaşıyorum ve bu adamların seçim zamanı bildiği en iyi şey, biz ne yaparsak yapalım yine de seve seve bize oy verecekler. yahu senede banko 15 gün su kesiliyor. her sene aynı muhabbet.
  • heykel festivali daha önemli olduğu için su işlerine zaman kalmamıştır. seçmeni çok zeki olduğu için izmir'de değişen bir şey olmayacak.
  • tamam ariza birden olmuş olablir ona hiç birimiz bir şey diyemeyiz fakat izmir'in yarısını 3 gün boyunca susuz bırakmak rezalettir.gerekirse gece gündüz çalışarak bu sorunu çözmelisiniz.
  • https://twitter.com/…bld/status/1208828635865583621 buca belediyesi, sular kesildikten 4 saat sonra halkı gerekli önlemleri alması konusunda uyararak üzerine düşen görevi yapmıştır.
  • izsu’da torpilli çalışanları çıkartın önce.
hesabın var mı? giriş yap