şükela:  tümü | bugün
  • bafetimbi gomis'ten hat trick beklediğim maç.

galatasaray zayıf rakibi karşısında 52 bin kişilik taraftar desteğiyle kolay bir maç çıkaracaktır.

fenerbahçe'nin 9. hafta mental olarak şampiyonluk yarışından kopacağını düşünüyorum.
  • takımın formu düşer mi bilmiyorum ama kalede volkan falan olursa gomis denen insan azmanı içinden geçer gibi duruyor şu anda.
  • çok önemli mi bilemem fakat şöyle de bir şey var.

2012, 2013 ve 2015 sezonlarında, tıpkı bu sene olduğu gibi ilk maçı arena'da oynamışız. bu maçlarda fener'e koyup, sezon sonunda şampiyon olup, fener ağlama da yapmışız.

2 ay gibi çok uzun bir süre de olsa, aykut gibi kocaman bir gerçek varken, fener'e kocaman kocaman koymamız içten bile değil. gerçi tudor da gerçek, ama aykut bambaşka birşey...

not: dursunözbekistifa
  • galatasaray'ı 2-1 yeneceğimiz maç. (bkz: ölümüz yeter)*
  • galatasaray'dan doğum günü hediyesi olarak galibiyet beklediğim maç.
  • galatasaray'ın 4-1 gibi net bir skorla kazanacağı karşılaşma.

goller; sofiane feghouli dk. 6, bafetimbi gomis dk. 18, bafetimbi gomis dk. 44, fernando dk. 56. ozan tufan dk. 88.

ayrıca 75. dakikada çıkan gerginlik yüzünden her iki takım da 10 kişi kalacak. belhanda ve neto kırmızı kart.
  • tarihi mac skoru olabilecek bir tarihse o olur. 2-2 biter.
  • tarihi maç skor olabilecek bir tarihse o olur 22-0 biter diye düşünüyorum.

goller: gomis(9), belhanda(5), feghouli(5), tolga(2), ndiaye(1). maç sonunda uplarsınız.
  • ligde fenerbahçe'yi 5 maçtır yenemeyen galatasaray'ın, bir kez daha hüsrana uğrayacağı maçtır.