• galatasaray'lıların tarihi fark atarız, 6-0'ın rövanşı geliyor vb.. gibi yorumlarını gördükçe keyfimin yerine geldiği maç.
    20 sene olacak hala akıllanmıyorlar. boşver akıllanmasalar da olur.
  • ne zaman büyük fark atacakmış gibi görünsek bzim için zor geçen maçlardır dikkatli olmak gerek
  • johnson atar 1-0 kazanırız.
  • bir fenerli olarak gs nin bizi evire cevire yenmesini arzuluyorum ki su bitmek bilmez aziz sarmalindan kurtulalim ama sanki hic kurtulamayacagiz:((
  • beraberlik öngördüğüm maçtır.
  • galatasaray çok formda.
    maç türk telekom arena'da.
    fener rezil oynuyor.
    galatasaray namağlup lider.
    tüm futbolcular yabancı, psikolojik üstünlük yok.

görüldüğü gibi ibre fenerbahçe'den yana. az çok tarih bilgisi olan bu maçı galatasaray'ın kazanmasının imkanı olmadığını anlar.

daha önce 1-4 şeklinde belirtmiştim skor tahminimi, ama cüneyt çakır atandığı için farkın herhangi bir takım lehine açılmasına izin vermez.
    bu maçın beraberlik harici bitmesi imkansız.
    galatasaray hızlı başlayıp ilk yarıyı 2-0 önde tamamlar, taraftar 3-3-3 diye tezahürata başlar. fenerbahçe önce çok sevdiği 60'larda abuk subuk bir gol bulur. 89'da da bala göte bir gol daha bulur, sıfır pozisyon ve rezil bir futbolla maçı tamamlar.
    maçın 22 ekim'de oynanacağını da düşünürsek
    skor: 2-2
  • avrupa ligi ön elemesinde elendiği takımın başarısına sevinecek kadar salak olan taraftarları da gördük ya, neyse...

cüneyt çakır defalarca doğradı fenerbahçeyi, en son geçen seneki antalya maçı ile bizi ligten koparttı. kırmızı çizgide serdar ali ‘bu maç cüneyt ile fenerbahçe’nin barışma maçı olabilir ‘ demesi bile bence bir algıcılık. tepkileri azaltmak istiyorlar belliki...

sonuçta cüneytli yada cüneytsiz en iyi ihtimalle bir beraberlik alır gs. derbilerde maç nerde olursa olsun mental üstünlük fenerbahçededir.nokta
  • hakkında yalan yanlış entry'ler girilen maç. galatasaray'ın oranları cüneyt çakır açıklanmadan önce düşmüştü. götünden element uyduranlara itibar etmeyin.

bu maçı volkan demirel bile yönetse fark etmez. fenerbahçe galatasaray'ın temposuna ayak uydurabilecek bir kadroya sahip değil. sağ beki vasat, sol beki rezalet. bu maçın galatasaray galibiyetiyle bitmemesi için tarihte 2-3 kez yaşanan dev cenabetliklerin yeni bir örneğinin yaşanması lazım. 20 küsür pozisyon bulup 1 gol atabildiğimiz 1-2'lik süper final iç saha maçı gibi falan. kahvehanelerde konuşulan seviyeye inersek de "federasyon galatasaray'ın fenerbahçe'ye 11 puan fark atmasını istemez şimdi kesin atarlar ndiaye'yi maicon'u".

üçüncü bir senaryo, yani mesela fenerbahçe'nin galatasaray'dan daha iyi oynayarak beraberlik veya galibiyet çıkarması gibi bir senaryo bana göre imkansız. aykut kocaman'ın bunu sağlayabilecek kapasitede bir teknik direktör olduğuna inanmıyorum.

ilk 20 dakikanın sonunda galatasaray 1-0 öndeyse maç farka bile gider.
  • gs cüneyt çakır'ı bu maça atanmasını sağlayarak masa başında ne kadar güçlü olduğunu gösterdi.. eğer feenrbahçe bu maçı kazanacaksa en az 2 fark koymalı, aksi halde cüneyt çakır izin vermez fener'in bu maçı almasına..

çakır'ın fener aleyhine banko bir kırmızı kartı ve penaltısı olacaktır.. gs'lı arkadaşlar rahat olsunlar. çakır gslıları üzmez...
  • fenerbahçe kazanır diyordum ancak cüneyt çakır'ın atanmasından sonra ibre beraberliğe kaydı.
hesabın var mı? giriş yap