şükela:  tümü | bugün soru sor
  • trabzonspor’dan mutlak galibiyet beklediğimiz süper lig’de 9.hafta karşılaşmasıdır. başlama saati ise 20:00.

son haftalarda ortaya konan olumlu futbol sebebiyle dizilişte (4-4-2) pek bir değişiklik beklemiyorum. o yüzden sahaya;

onur recep kıvrak

pereira hosseini toure novak

abdülkadir sosa onazi amiri (tony, olcay)

burak rodallega

11’i ile çıkmalıyız. bu sene inanmaya devam, şampiyonluk yarışında pozitif futbol oynayan 3 takım içerisindeyiz ve biraz inançla daha iddialı bir şampiyonluk adayı olabiliriz. dik oyna.
  • stsl 9. hafta pazartesi maçı.
    trabzonsporun bu sezon ikinci pazartesi maçı birincisinde alanyaspora deplasmanda 1-0 yenildi.
    trabzonspor’un son iki maçı
    akhisar -ts 1-3 g
    ts- kasımpaşa 4-2 g
    erzurumsporun son iki maçı
    gs-erzurumspor 1-0 m
    erzurumspor -alanya 1-0 g

sonuc ne olur derseniz. ts açısından bakarsak iki haftadır attığı ve yediği birer gol azalmış. bu örüntüde giderse 2-0 yener.
  • umarım öyle olur
  • sosa'nın sahada şov yapıp kendisini beğenmeyenleri susturacağı maçtır.
  • çok basit puan kayıpları yaşamış sevdiceğimin kırılma maçı. elimizden kaçan yaklaşık 6 puan sonrasında takım hala tepki verip içimize umut doğmasına sebep olabilecek bir yapıda.

bu düzlemde erzurumspor maçının kritik olduğunu düşünüyorum, takımdaki havanın dağılmasının bu maça bağlı olduğuna inanıyorum.

taraftarımızın desteğiyle kazanacağımıza olan inancım tam.

olacağız da!
  • trabzonspor maçı olduğunda başlıklarına birşey yazmamaya karar vermiştim. ne zaman iyi birşey yazsam puan kaybettik.

malumunuz öyle bir ağız var ki bende gayet güzel uçan uçağı düşürecek cinsten.

fakat trabzonspor'umun bu maçı almaması için hiçbir engel yok. buna ben dahi engel olamayacağım. en az iki farkla kazanacağımızı düşünüyorum.

vuracaz, kıracaz,parçalayacaz,yenecez ve olacağız da!
  • mehmet ozdilek ile ilk galibiyetini alarak iyi bir hava yakalayan erzurumsporun kazanacağını düşündüğüm karşılaşma.

erzurumsporun pozisyona girme sıkıntısı yok. tek sıkıntısı gol atmak. forvet oyuncularının kalitesizliği yüzünden çok fazla pozisyon kaçırıyorlar. trabzonsporun kötü savunma ve onur kovasına sahip olduğunu düşününce 3 - 2 gibi gollü bir maç sonucunda galibiyet alması yüksek ihtimal.
  • maçı trabzonspor alamayacaktır çünkü maçın hakemi bülent yıldırım.

herhangi başka bir hakem verilse net trabzonspor kazanırdı ama bu maç erzuruma değil hakeme kaybedilecektir.
  • maça önde baskı ve pres ile başla, tempoyu yükselt. nefes aldırma. hata gelecek elbet.
    3-4 pozisyon bulacaksın ilk 20 dk
    1 yada 2 tanesini gol yap fişi çek. sırf su mehmet özdilek belasının yüzünü güldürmeyelim.
  • maç pazartesi, biz cumadan gaza geldik, niye, çünkü trabzonsporlu olmak bunu gerektirir.

erzurum: 5 - trabzonspor: 2