• real madrid ile kırilma maçlarını oynayacağımız daha doğrusu favori takımlar ilk maçlara asılıp,liderliği garantileyip,son maçlara yedek ağırlıklı kadrolar ile çıkarlar,bu bağlamda her 2 maçta da real madrid 2'de 2 yapar diye düşünüyorum, muhtemelen mağlubiyet ile ayrilacağımız karşılaşma.
    edit 2: bu sezon kötü denilen real madrid ligde mağlubiyetsiz ilerliyor, 8 maçta 5 galibiyet 3 mağlubiyet almışlar. meğer o kadarda kötü değillermiş, aksine her yeni sezona bocalayarak başlıyorlardı bu yıl aksine mağlubiyetsiz güzel giriş yapmışlar.
    alttaki yazara ithafen yazıyorum, biz diyoruz ki avrupaya kim katılıyorsa başarılı olsun, bir sonra ki sezon şampiyon olurda şampiyonlar ligine ön eleme oynayarak giderseniz, altta yazmış olduğun entryi hatırlatacağım.

real madrid takımının 22 kişilik maç kadrosu
  • avrupa fatihi cinconumuzun serkan çınar ve bülent yıldırım’dan mahrum çıkacağı,

fatih terim’in hakemleri tehdit edemeyeceği,

aşırı uzatmaların olmayacağı,

gene de cinconun favori oldu maçtır (!)

sonuçta cincon türkiye üstü bir takım (!)

not : tiner spor
  • üç adet bilet aradığım futbol müsabakası. yeşillensin buralar...
  • birileri için büyük, diğer birileri için küçük olan maç.
  • günü geldiğinde büyük linç yemeyi göze alarak yazıyorum rüyamda neden bu maç olduğunu bilmiyorum fakat bu maçı gördüm 4-1 kazanıyorduk. ben bile şaşırıyordum oynadığımız futbola.
  • 3 adet bilet aradığım şampiyonlar ligi maçı.
  • brugge beraberliginden sonra korkarim ki real madrid'de bize bilenecek. gruptan cikmak icin 2 mac 6 puan yazacaklardir. sahamizda surpriz bir galibiyet alabilirsek muthis olur.
  • real ligde şu anda namağlup lider. dün akşam lig 2. granada'yı da yendiler avrupa'da berbat performans gösterdiler şu ana kadar. hem sonuç hem de futbol olarak. 2 maçta sadece 1 puan. zidane nisan'da takımın başına geldiğinde önceliğimiz lig dedi. bu sezon şampiyonlar ligine asılacaklarını zannetmiyorum. adam zaten 3 kez şl kazandı. gs maçından 3 gün sonra barca deplasmanı var.

gs psg maçındaki gibi oynarsa, maç en kötü ihtimalle berabere biter. skor tahminim 1-1
  • galatasaray'ın kazanarak gruptan çıkma şansını arttıracağını düşündüğüm maçtır.
  • 2 adet bilet arıyorum, yeşillendirin.
hesabın var mı? giriş yap