şükela:  tümü | bugün
  • bu gece saat 00.47'den itibaren duyumsanmaya başlanacak ses. cenabet gezmeyin.
  • tam 00.00 da duyduğum ses. "sesin sahibi beni düşünüyor ehe ehe" bile diyemedim.
    götüm rakamla 3,5 şekline bürünse de bence gemi sireni.

lokasyon: moda.

off çok merak ediyorum lan, herşeyi ona yoruyorum belki de?!
    ne gemi sireni anasını satayım yaa ankara'dakiler nasıl duymuşlar, keşke dün gece ben de duysaydım :(
  • (bkz: #30296053)

o değil de bu sese en güzel cevabı alkışlarlayaşıyorum'dan honeyed vermiş:

"geçenlerde havaalanından metroya bindim. 3 durak sonra tam yolcu alıp kapılar kapanırken biri çocuk diye bağırdı. sonra herkes çocuk diye bağırdı. hareket ettikten 10 saniye sonra biri kapıların yanındaki freni çekip metroyu durdurdu. bi gıcırtı sesi geldi. biri çocuk ezildi dedi. sonra herkes çocuk ezildi dedi. sonra herkes her kapıdaki el freninin ne işe yaradığını bilmeden kapılar açılsın diye çekti, bi şekilde metronun kapılarını açtılar sonra. herkes dışarı çıkıp çocuğu aradı. metro 1 saat bekledi olmayan çocuk arandı, çocuk diye ilk bağıran kadın çocuğuna sahip çıkmayan ve kendisinden farklı vagona binen çocuğun annesiymiş. biri salak karı dedi. sonra herkes bir ağızdan salak karı dedi."

http://alkislarlayasiyorum.com/…an-ses_ref=facebook

öyle de bir ses işte.
  • an itibari ile bahçelievler'de duyulan ses.
  • istanbul'un ne kadar gürültü dolu bir şehir olduğunu hatırlatan sestir. bi sk sessizlik olmadı aq bi bok duyamıyoruz araba sesinden.
  • (bkz: bi bitmediniz)
  • an itibariyle gaziosmanpaşa'da duyulan ses. hala devam ediyorr. dün yazılanları okuduğumda inanmamıştım halbuki
  • bilmediğim sureleri bilgisayara word dosyası olarak indirip beklediğim sestir. masaüstünü de haç resmi yaptım garanti olsun diye.

dip not: olum bu sefer türkiye vidyolarını çoğaltın. çek cumhuriyetile almanyayla bi yere kadar.