şükela:  tümü | bugün
 • atatürk olimpiyat stadı'nda oynanacak stsl 2013-2014 sezonu 5. hafta mücadelesi. kimin kime futbol dersi vereceğini hep birlikte göreceğiz..
 • kuzenimin ocakta yemeği olmasından dolayı gidemeyeceğim epik maç. doğu üst tribün hafif sol çapraz önlerden (kime sorsan gösterir) toplam 27 adet kombinem de elimde patlamış oldu böylece :/
 • iki dakika insan gibi konuşalım dediğim maç. türkiye'nin hali hazırda iki yıldır en üst düzey futbolunu oynayan takımla, yeni yapılanması ile bir çok şey vaat eden takımın maçı. ben bu maçtan önce sneijder'i, drogba'yı, selçuk'u; fernandes'i, oğuzhan'ı, olcay'ı konuşmak istiyorum. teknik taktikten bahsetmek bu kadar mı zordur ki her maçtan önce bu yavan bizim takım sizinkini döver muhabbetine mecbur kalıyoruz şu ortamda?
 • beşiktaşın 3 - 1 alacağı son 10 dakika rakibine saygısından 4. golü aramayacağı maç. bu arada lakayıtlıktan 1 gol yiyerek 3 - 2 de bitirebilir maçı.
 • beşiktaş'ın rahat alacağı maç.

  (bkz: didier drogba)

  ben yine de rahat alacaklarını düşünüyorum.
 • sonucunda beşiktaş taraftarının sürekli ağlayacağı bir başka maç.
  hakem taçı vermedi, aut yerine korner verdi vs vs.
 • öne geçince takım halinde yere yatan, küme düşen takıma yenileceğini anlayınca üstünü başını yırtıp, kendini tribüne attırp seyirciyi tahrik ederek hakemi etkileyen kedilerin, ağlamaktan bahsettiği maç.

  orduspor ve mersin maçları.

  git sivilcelerini patlat sen yeğen.
 • hala beşiktaşlıların ''ama burak yılmaz'' diye ağladıkları maç. aynı maçta emre çolak'ın gole giden topunu dirseğiyle çıkaran hilbert'in pozisyonunu izlemesek hadi neyse diyeceğim. bu kadar ezik olmayın artık. o maçta bir penaltımız resmen çalınmıştır. o verilemediği için hakem tipik türk mantığıyla burak'ın pozisyonuna penaltı çalmıştır ama hala utanmadan bu pozisyona ağlayıp durur beşiktaşlılar.

  ali aydın'a hakemliği bıraktıran, rahmetli özhan canaydın'ı bile çıldırtan türk futbol tarihinin yapılan en bariz hakem şikelerinden biri olan 4 nisan 2004 galatasaray beşiktaş maçı hiç yaşanmamış gibi davranmaları da ne kadar iki yüzlü olduklarına işarettir. izlemeyen veya hatırlamayanlar için ekleyeyim, buyrun (videoda beşiktaş'ın ismi ergence değiştirilmiş ama başka bir link bulamadım)

  istanbul united ruhu olacağını düşünen hayalperestlere de bir dipnot ekleyeyim, maçlarda tribünleri dinlemeyi çok severim. benim gibi sesi bolca açıp maç izleyenler de fark etmişlerdir. geçen hafta beşiktaş-trabzon maçında böyle bir ortamda hem de hiç alakamız olmamasına rağmen ''annene selam söyle galatasaray'' tezahüratları yapıldı birkaç kez. siz hala gezi ruhu, yükselenim çarşı diye avunmaya devam edin. maçta anlarsınız anyayı konyayı.

  işin özü, beşiktaşlıların daha maçtan bir ay önce ağlamaya başladıkları maçtır.