şükela:  tümü | bugün
  • atatürk olimpiyat stadı'nda oynanacak stsl 2013-2014 sezonu 5. hafta mücadelesi. kimin kime futbol dersi vereceğini hep birlikte göreceğiz..
  • kuzenimin ocakta yemeği olmasından dolayı gidemeyeceğim epik maç. doğu üst tribün hafif sol çapraz önlerden (kime sorsan gösterir) toplam 27 adet kombinem de elimde patlamış oldu böylece :/
  • maçın berabere bitebileceğini söyleyip beşiktaş'ın bu maçta puan kaybetmeyeceğini iddia eden insanların da izleyeceği maç.

(bkz: berabere kaldığı maçta puan kaybetmeyen takım)
  • iki dakika insan gibi konuşalım dediğim maç. türkiye'nin hali hazırda iki yıldır en üst düzey futbolunu oynayan takımla, yeni yapılanması ile bir çok şey vaat eden takımın maçı. ben bu maçtan önce sneijder'i, drogba'yı, selçuk'u; fernandes'i, oğuzhan'ı, olcay'ı konuşmak istiyorum. teknik taktikten bahsetmek bu kadar mı zordur ki her maçtan önce bu yavan bizim takım sizinkini döver muhabbetine mecbur kalıyoruz şu ortamda?
  • beşiktaşın 3 - 1 alacağı son 10 dakika rakibine saygısından 4. golü aramayacağı maç. bu arada lakayıtlıktan 1 gol yiyerek 3 - 2 de bitirebilir maçı.
  • beşiktaş'ın rahat alacağı maç.

(bkz: didier drogba)

ben yine de rahat alacaklarını düşünüyorum.
  • sonucunda beşiktaş taraftarının sürekli ağlayacağı bir başka maç.
    hakem taçı vermedi, aut yerine korner verdi vs vs.
  • burak'ın çirkeflik yapacağı, melo'nun tüküreceği maç. isimler değişebilir, futbolculardaki seviyesizlik değişmez.

ama herşeye rağmen tribünlerde istanbul united olması en büyük arzumuz.
  • öne geçince takım halinde yere yatan, küme düşen takıma yenileceğini anlayınca üstünü başını yırtıp, kendini tribüne attırp seyirciyi tahrik ederek hakemi etkileyen kedilerin, ağlamaktan bahsettiği maç.

orduspor ve mersin maçları.

git sivilcelerini patlat sen yeğen.