şükela:  tümü | bugün
  • 9 eylül 2016 tarihinde boyner'in internet sitesinden yapmış olduğum alışverişin ardından yaşanan rezalettir. öncelikle belirtmek istiyorum ki bu başlığı açmaktaki amacım sözlüğü malum şikayet siteleri gibi kullanarak format fofiklemek değildir. yaşadığım aptalca durumdan siz değerli arkadaşları haberdar ederek başınıza benzer bir durum gelir ise ,durumun nasıl aptalca ilerleyebileceğini sizlere aktarabilmek. 9 eylül 2016 tarihinde boyner'in internet sitesinden indirim kuponumu da kullanarak 2 adet harley davidson bot almıştım. bayramda yaşanacağı beklenen yoğunluk sebebi ile ürünlerin geç gönderileceği tarafıma bildirilmişti, bende önemsemedim ta ki iki üç gün öncesine kadar. kendileri benim haberim olmaksızın siparişimi iptal sürecine sokmuşlar. ben de olay hakkında bilgi almak için kendilerine mail gönderdim. olaylar bundan sonra ilginç bir hal almaya başladı. efendim şöyleki aldığım botların kalite kontrol aşamasında sorunlu çıktığı, bu sebeple siparişin iptal edileceğini söylediler fakat aldığım bot hali hazırda internet sitesinde hala satılmaktaydı. durumu ilettiğimde telefondaki güzel sesli hanımefendi elinden gelen bir şey olmadığını söyledi. bir iki dakikalık araştırmanın ardından boyner'in bunu daha önceden de bazı müşterilerine yaptığını öğrendim ve üşenmedim, boyner'in istanbul'daki bir kaç şubesinden botların elinde olup olmadığına hakkında bilgi aldım. sonuç:tabiki olumluydu. ellerinde bu ürünler bulunmaktaydı.... tekrar müşteri hizmetlerini arayıp ürünün hala sitede satıldığını, yalan söylediklerini izah etmeye çalıştığımda ise gayet kaba bir dille bir şey yapamayacaklarını söyleyen bir arkadaşı dinlemek zorunda kaldım. sonuç: para hala iade edilmedi, ürünler şahsıma gönderilmedi, botları yeşil kundura'dan iki hafta önce almadığım için şimdi iki katı fiyatına almak durumunda kaldım. boyner yaptığı indirim sebebi ile pişman olacak ki bu şekilde mahalle bakkalının aklına gelmez kurnazlıklala garip garip işler kovalamakta. bizi bu duruma sokanlar utansın...
  • (bkz: telefondaki güzel sesli hanımefendi)

sacma sapan bir rezalettir. isin icine biraz dram katilmaliydi. yani mesela botlari aldigim icin dugunumu yapamadim tarzi. ancak sigir entel eksici tayfa bunu yer diyorum.