şükela:  tümü | bugün
 • taksim metro istasyonunda bir kişinin hareket halindeki metronun önüne atlayarak hayatını kaybetmesi nedeniyle gerçekleşen hadise.

  edit: şişli-yenikapı arasında seferler yapılamıyormuş.

  ayar editi: en hazzetmediğim insan, fikirlerinin arkasından duramayan insan. ya yazmadan önce iki kere düşüneceksin ya da yazdığın fikri sonuna kadar savunacaksın. @nuktedan ekran görüntüsünü paylaşmış ama mesaj atan arkadaşlar için işin özeti şu: metro kapatılıp eve yetişemediği için sinirlenen ve intihar eden adama söven bir yazar ( meganick ) ve bu yazara gerekli ayarı verip entry sildiren bir başka yazar ( nuktedan ).
 • yolcuların osmanbey'de tahliyesi ve tüm metro seferlerinin durmasıdır.
 • atlayan kişi için empati yeteneğimi kaybettiğimi fark ettim. sen ölmek istiyor olabilirsin ancak yüzlerce insan senin ölümünden kaynaklı işinden evine giderken her ne kadar efektif olmasa da alıştığı rutin dışına çıkmak zorunda olmasa gerek.

  (bkz: dsb)
 • ölume atlayacak kadar psikolojisini kaybetmiş bir insanın milletin akşam eve yetişmesini dert edinmesi gerektiğini düşünecek kadar 'duyarli' yazarları ortaya çıkarmış kapatılma hadisesi.

  hatırlat bundan sonra ölürken nasıl öleceğini sana sorsun. ilkinde begendiremediyse demek.

  edit: entry sahibi kaçmış. bir üstteki entry'de madem öleceksin ilaç yut, kafana sık niye şehri felç ediyorsun yazan bir sığır vardı.

  edit2: maviuan ekran görüntüsünü almış. teşekkürlerimle.

  http://i.hizliresim.com/oeyygr.png
 • git başka yerde öl, eve yetişip dizimi izlemem lazım diyen yazarları ortaya çıkaran olaydır.

  aynı yazarlar başka konu olsa duyarın dibine dibine vurur. iş kendilerine dokununca işler değişiyor. samimiyetsizsiniz.

  edit: silmiş entrysini. yazdın bari arkasında dur.
 • intihar etmeyi göze almış yoğun bir psikolojideki insana alternatif ölüm yolları öneren yazarları bize göstermiş hadisedir. kimse ölmeye karar verirken bencil mi davranıyorum acaba diye düşünmez.
 • adam zaten olecek. neden seni siklesin ki? dunyayi siklemeyi birakmis coktan.
  bir de duyar mi kasacak?
  oluden got istiyor bunlar yemin ediyorum. bereket turkce klavyem yok.
 • bir tarafta ortada bir intiha vakası bir cenaze var, diğer tarafta bunu şımarıklık olarak gören insan dışı mahluklar var. insanlığını kaybetmiş bu hayvanlar intihar edecek adama atlayacaksan atla diyen orospu çocuklarından farksızdır. oldu olacak alternatif intihar yöntemleri sunsaydın bari ruhsuz şerefsiz.

  kim bilir ne derdi vardı. allah taksiratını affetsin.
 • an itibariyle sisli - haciosman seferleri yapilmaktadir, yenikapi yonu kapalidir. teknik bir ariza sebebiyle kapali oldugu pespese anonslarla ifade ediliyor.