şükela:  tümü | bugün
  • özetle; öyle göte böyle yarak demek istenen açıklamadır. tff'yi zorda bırakacak başvuru olacaktır.
  • delinin birinin bir kuyuya taş atmasıyla başlayan hikaye..

bundan sonra maçtaki her hatalı karar için federasyona maç tekrarı için başvurmayan anadolu kulübünün amına koyayım
  • sen 1 asırlık klüp, taç atışında hata var diye tff’ye maçın tekrarı için başvuracaksın. başvuracağını açıklayan ankaragücü’nü “klüp yönetmeyi bilmiyorlar” diye eleştireceksin?
    (bkz: hassktr)
  • ankaragücü’nün godoman başkanı, lobisi, sponsorluk anlaşmaları, tff’yle ilişkisi olmadığı için sonucunda bir bok çıkmayacaktır.
  • taç atışından önce düdük çalındığı bariz ortadayken aksini iddia edenlere müstehak olan itiraz.
  • şimdi ifab futbol kurallarına baktım, orada açık bir şekilde top rakipten çıkarsa aut atışı ile oyuna başlanır şeklinde bir ibare var. oysa hakem korner atışı ile başlatmış. hatalı karar gol ile sonuçlandığından maçın sonucuna tesir etmiş. o nedenle maç tekrar edilmeli ve agücü 1-0 öndeyken korner pozisyonu dakikasından itibaren başlamalıdır.

yukarıda geçen hafta fb'lilerin yüzsüzce kullandığı argümanları aynen kullandım ve ankaragücü aleyhine kural hatası yapıldığı konusunda ikna oldum.
  • ben ankaragücü'nün maksatlı şekilde başvurduğunu düşünüyorum, bun yapmasalar fener medyası, olmayan kornerden atılan golün üstüne yatacaktı, konu kapanacaktı. algı öyle değil böyle yapılır diyip adamlar ayarı vermişler. sen bu mahallenin şerifi misin lan istediğin gibi hakemleri kullanacaksın onlar sayesinde 3 puan alacaksın. hadi ordan organize kötüler.
  • ülke futbolunun içerisine düştüğü duruma bak, insanın midesi bulanıyor. bugünkü premier lig maçlarını izledikten sonra bunları takip edince daha fazla küfür ediyorsunuz.

taç için kural hatası başvurusu yaparsan herkese böyle kapı aralarsın işte.
  • geçen hafta hata varsa bu kural değil hakem hatasıdır. bundan sonra tekrar edilmesi gereken penaltı tekrar edilmeyince, hakem barajı 9.15’e çekmesi gerekirken çekmezse, ofsayt sebebiyle iptal edilmesi gereken gol geçerli sayılırsa tekrar başvurusu yapmazlarsa kafalarına sıçayım demiştim ve oldu.

neden çünkü bir camia her boku kendilerine göre yorumluyor, hata varsa bile en fazla hakem hatası olabilecek bir olayı kural hatası diye yorumluyor. tıpkı zamanında şikeden düşmeleri gerekirken “sahaya yansımamış” şeklinde saçma sapan olaya getirip şikeyi meşrulaştırmaları gibi hakem hatalarını kural hatasına çevirdiler.
  • orospucocuklarının itiraz ettiği kural hatası. eğer tff fenerbahçe köpeği degılse maçı tekrar ettirir, ama biliyoruz ki fenerbahçe lehine karar çıkacak. sikeci piçler, türk sporunun kanserisiniz lan siz