• olmayan rezalettir. puanım: 0

halbuki nereleri kapsadigini google'a sorsa karşına bu bilgiler çıkardı:

--- spoiler ---

m1a yenikapı-atatürk havalimanı, m1b yenikapı-kirazlı, m2 yenikapı-hacıosman (sanayi mahallesi-seyrantepe arası çalışmayacaktır), m4 kadıköy-tavşantepe, m5 üsküdar-çekmeköy ve m6 levent-boğaziçi ü./hisarüstü metro hatlarında hafta sonu ve resmi tatil günlerinde 24 saat işletme yapılacaktır

--- spoiler ---

https://www.metro.istanbul/…etro-seferleri-basliyor
  • seçimden önce sadece 2 hafta için geldiğim istanbul'da 3 kere bahsedilen rezaleti yaşadım. sistem tam oturmadan seçim öncesi palas pandıras bir şeyler yapılınca sonucu bu olmuş sanırım.
  • usteki yazar ile aynı yerdeyiz sanırım. yenikapi-atatürk havalimanı yönü dahil havalimanına giden tüm seferler durdurulmuş. beklemekteyiz. sıra içerisinde hah işte herşey çok güzel oldu diyen andavala bi bakış attım sesi çıkmadı ciksa s....
  • 24 saat diye reklamı büyük tantanalarla yapılan metronun gece çalışmaması durumudur. ekrem başkanın haberi var mı yok mu bilmiyorum. ama övünerek söylediği ve yeni bir icraat olarak lanse ettiği durum malesef realiteye dönüşmemiş. gece ilk defa kullanmaya yeltendik. ama metro durağında saat 1.30 da kapı duvar.
  • kirazlı-yenikapı ve atatürk havalimanı-yenikapı seferleri durdurulmuş. eğer kirazlıdan yenikapıya gitmek istiyorsanız, otogardan aktarma yaparak yenikapı istasyonuna ulaşıyorsunuz.
  • (bkz: ibb beyaz masa)
    (bkz: alo 153)
hesabın var mı? giriş yap