26 entry daha
  • 1-0 olsun bizim olsun.

hakem kırmızı göstermek için yer arayacaktır oyuna gelmemeliyiz...
  • bu sezon derbiler haric en zor iki deplasmanin alanya ve malatya oldugu gozonune alinirsa, galatasaray'in puan kaybetmesi surpriz olmaz.

derece iyi mevsimde gitti malatya'ya galatasaray. tersi fiksturde malatya deplasmani ocak-subat'a gelseydi cok daha zor olabilirdi.

edit: ek olarak artik goz kirpmayi gectim, besiktas'tan haber bekleyen sergen faktoru var.
  • kanımca istanbul dışında trabzon’la birlikte ligin en zor deplasmanı bu maç. üstüne bir de saha zemininin evlere şenlik olmasıyla birlikte sakatlık kırmızı kaza bela görmeden tertemiz 3 puanımızı alır döneriz inşallah. (bu nasıl cümle amk? neyse dileğim geçerli). 4-4-2 başlamalıyız maça ve andone’yi sahada görmeliyiz. yeni oyuncularda rotasyona gidilmemeli ki maç temposu kazansınlar ve birbirlerine alışsınlar. ama beklerimiz dinlendirilip yerlerine ömer ve şener oynayabilir. vurduğun yerde gol bitsin galatasaray.
  • geçen sezon uçan tekmeye kırmızı vermeyen arda kardeşler'in kırmızı göstermek için yer arayacağını öğrendiğimiz maç.

(bkz: 20 nisan 2019 emre akbaba'nın yaptığı faul)
  • malatya'da eksik çok. zor olur ama kazanırız. yarın babel şov var bekle gör.
  • malatya'nın rahat kazanacağını düşündüğüm karşılaşmadır... galatasaray bu form durumu ile beraberliği kurtarırsa sürpriz olur...
  • bakalım derbi öncesi kim kırmızı görecek ?
  • fff'nin hakemleri yine aslanımızın aleyhinde bir sürü karar alacaklardır.
    kırmızı karta veya kartlara karşı dikkat edilmesi gerek.

umarız bir sakatlanma falan da olmaz. ancak falcao ve/veya babel'den mutlaka 1 veya 2 gol bekliyorum. diğerleri olursa sürpriz olur.

(bkz: allah yardimcimiz olsun)

(bkz: konsantrasyon)

#hedef23
  • galatasarayın en az 2 farkla alacağını düşündüğüm maç, evet evet feghouli olmamasına rağmen. handikap 2, favla bekle.
  • maçta ekstra bir şeyler olmazsa gs dan hiç ümidim yok. daha doğrusu ft bence çok formsuz. ayrıca bu maçı rotasyon fırsatı olarak kullanacaktır diye düşünüyorum.
710 entry daha
hesabın var mı? giriş yap