• malatya'da eksik çok. zor olur ama kazanırız. yarın babel şov var bekle gör.
  • malatya'nın rahat kazanacağını düşündüğüm karşılaşmadır... galatasaray bu form durumu ile beraberliği kurtarırsa sürpriz olur...
  • bakalım derbi öncesi kim kırmızı görecek ?
  • fff'nin hakemleri yine aslanımızın aleyhinde bir sürü karar alacaklardır.
    kırmızı karta veya kartlara karşı dikkat edilmesi gerek.

umarız bir sakatlanma falan da olmaz. ancak falcao ve/veya babel'den mutlaka 1 veya 2 gol bekliyorum. diğerleri olursa sürpriz olur.

(bkz: allah yardimcimiz olsun)

(bkz: konsantrasyon)

#hedef23
  • galatasarayın en az 2 farkla alacağını düşündüğüm maç, evet evet feghouli olmamasına rağmen. handikap 2, favla bekle.
  • maçta ekstra bir şeyler olmazsa gs dan hiç ümidim yok. daha doğrusu ft bence çok formsuz. ayrıca bu maçı rotasyon fırsatı olarak kullanacaktır diye düşünüyorum.
  • nşa'da gerek önümüzdeki hafta derbi olması, gerekse de şl yorgunu bir ekip olmasından ötürü galatasaray'ın rotasyona gitmesi gereken maç.

skorun 3-1 malatya lehine olacağını ve galatasaray'ın en az bir derbi kırmızısı göreceğini öngörüyorum.
  • kadroda sürprizler olacak mı bekleyip göreceğiz......
    ilk golü malatya bulursa işimiz gerçekten çok zor olacak.........
    soso yerine jimmy mi emre mi olacak bakalım........
    bir diğer ihtimal de babel ya da andone’nin 11’de başlaması falcao ile birlikte forvette (442)
    hocanın aklındakileri okumak zor ama beklenen kadro;

muslera
    mariano-luyindama-marcao-yuto
    nzonzi
    seri-lemina
    mor-falcao-babel

ya da

4312-442 gibi bir düzende

muslera
    mariano-luyindama-marcao-yuto
    lemina-nzonzi-bayram
    seri
    falcao-babel(andone)

ben bunu tercih ederim..........
    ez cümle vurduğunuz gol olsun.........
  • sergen yener bizi. umudum yok bu maça çok fazla. nerdeyse 2 senedir fatih hoca özellikle deplasmanda bir oyun planı oturtamadı. feghouli, belhanda gibi taşıyıcı oyuncuların da olmaması nedeniyle galibiyeti %10 ihtimal falan görüyorum.
  • malatya çok zor deplasman ama galatasaray'ın galibiyetle döneceğine eminim özellikle ilk golü bulmak çok önemli.
    tahminim 1-3 galatasaray alır.
hesabın var mı? giriş yap