şükela:  tümü | bugün
  • kırkpınarda olsa iki takıma da pasif güreşten ihtar gelirdi.
  • orgi havaalani'ni andiran ismiyle, maci getiren divock origi 95 dogumluymus amk.

95'ten dogan gorunumlu sahin olur, fubolcu olarak sen ne ara dogup semirdin de hazard'in al da at dedigi adam oldun amk?

şöyle biraz geçmişe gidiyorum editi: 95 cartel direk gelir sana ve şu anda erci-e konuşmakta*...
  • 5 dakka oynar kazanırız gibi über bir taktikle oynayan belçika'nın önde götürdü maç. futbol dünyasına yeni bir soluk getirebilir bu taktik.
  • spiker maç bitince yine güney kore kazandığı takdirde rusya'nın eleneceğini iddia etti. ulan öyle kendinden emin söylüyor ki ben de şüpheye düştüm, rusya ile g.kore berabere kalmadı mı? kore bu maçta, rusya sonraki maçta cezayir'i yense, son maçta belçika kore'yi yense, olay averaja kalmıyor mu? bi yeşillendirin yahu...

edit: the irlandali sağolsun beni doğruladı. ulan bildiğimizi de şaşırtıyorsunuz...
  • hala tempolu maç diyen varsa onları bale izlemeye davet ediyorum.
  • yav yemin ederim böyle bir sunum ve yorumculuk anlayışı görmedim. hadi levent özçelik yılların efsane spikeri ve eski güzel günlerin hatırına o komik "de bırana" telaffuzuna rağmen pek kıyamıyorum onu eleştirmeye, fakat arkadaş o yanındaki necidir, neyin nesidir, hangi kafayla orada yorum yapabilmektedir arkadaş, ben böyle bir facia bilmiyorum.
  • hazard'ın 5 dakika oynaması belçika'ya yetti resmen. origi'nin golü de kenara gelince ergen atarı yapan lukaku'ya gelsin.
  • inanilmaz derecede erkek ureme organina benzeyen mac.
  • boş bir 90 dakikaya sahip olan maç. 10 dakika top oynayıp bir golle galip geldi adamlar. bu h grubunu özel mi oluşturdular arkadaş anlamıyorum... güney kore maçını bekliyoruz şimdi efenim. bir 90 dakika daha futbol katledilmemesi dileğiyle...
  • 85 dakika boyunca osasuna vs osasuna maçı izlediğimi düşündüğüm maçtır. neyseki son 5 dakika koşan oyuncular vardı sahada.