• allah 15 yaşından büyük kimseyi bostanlıdaki sefillerin takıldığı o ortama gidecek hatta zirve yapıp buluşacak kadar yalnızlıkla terbiye etmesin dediğim zirvedir.
  • görüp görebileceğiniz en saçma buluşma olacaktır. kimse kimseyi tanımıyor, anonim kalmak için götünü yırtıyor. ekşiyi açıp entry mi kasacaksınız buluşunca onu da anlamıyorum.
  • 1500'lü yıllardan beri simit olarak adlandırılan susamlı yuvarlak pişmiş hamura gevrek diye hitap edilecek olan zirvedir.
  • bir sıkıntı çıkmazsa katılacağım zirvedir. tabi başlığı açan yazar arkadaş yine bir oyun çevirmezse...
  • aksilik çıkmaz ise katılmak istediğim etkinlik.
  • @attirmayin makedonun kafasini tarzı tipik suserler geliyorum deyip gelmezler. bunlar satışın kralını yapar. 15 haziran göbeklitepe zirvesinde de gördük*bunu. bir kez daha bahaneler ardına saklanmaktaymış* o halde ben gelmiyorum. eğer kendisi de gelmezse bilin ki asıl şakşakçı zihniyet kendileridir. biz çok iyi biliriz.

hadi bakalım makedon efendi. yok öyle klavye delikanlılığı. zirve bostanlıda. yetişmek için sabahtan çık yola*
  • bisikletimle vip'den giriş yapacağım zirve.

buluşma noktası, bir önceki zirvedeki gibi beyaz bisiklet olacaktır.
  • fotoğrafları, seçimlerle birlikte anadolu ajansı'nin yayınlayacagi zirve.
  • çimlerde yayılıp sohbet ettiğimiz zirvedir. fotoğraf çekmedik. muhabbet sardı.
  • mekan olarak ebesinin nikahındaki bostanlı yerine alsancak seçilmesini daha münasip bulduğum ve katılmak isteyeceğim zirve.
hesabın var mı? giriş yap