şükela:  tümü | bugün
  • üstüne bi' şişe de şarap götürmüş. http://odatv.com/…ci-emniyet-muduru-2207161200.html

damıtık-mayalı, sert-yumuşak sıralamasıyla komaya da girmemiş maaaaaşallah.

zengin falan herhalde bu devirde bu kadar alkol almak zor valla. 75'lik en kötü şarap olmuş 12-13 lira. evet...
  • fetocu gözükmeyeyim derken sirozdan gitmiştir.
  • --- spoiler ---

22 kadeh votka içti yanımda. üstüne bir şişe de şarap içti. o emniyet müdürü cemaatçiydi ve şu an yurtdışında kaçak. cemaatçilerin hayat şekli sizin gibi olabilir, hatta sizden daha fazla atatürkçü gözükebilirler.
    --- spoiler ---

lan yoksa?
  • vodka kadehte değil, old fashioned bardaklarda ya da shot içilir. bir old fashioned bardak yaklaşık 250-300 ml bunun yarısından azı dolu olsa, o da 100 ml olsa, toplam 2200 ml eder. yani 3 şişe 70cl vodka içmiş adam. hatta 100 ml de fazla. sonra bir şişe de şarap içmiş. sadece bir yemekte içmiş bunu. oldu canım.

komaya girer, komaya.

ayrıca, darbe girişimi başarılı olsa idi, bunlar nasıl konuşurlardı acaba? çok merak ediyorum. darbeden sonra ilham geldi de anladı o adamın fetöcü emniyet müdürü olduğunu herhalde. öncesinde neden hiç sesleri çıkmıyordu?
  • bahsi geçen şahısla beraber oturup içip iddiayı test etme isteği uyandıran bir beyandır.
    22 kadeh votka+1 şişe şarapla zehirlenmediyse şahısta nasıl bir tolerans olduğu konusunda merak içindeyim.
  • benim diyen rus'u masaya gomer.
  • küsuratlı içmiş...
  • tedbir için hadi bir içti iki içti de 22 kadeh içiyorsa o tedbir değil aga adam bayağı sevmiş içmeyi. afiyet olsun.

akla şu fıkrayı getirir. 2 kişi dağda kar fırtınasının ortasında kalır. donmak üzeredirler biri derki lan birbirimizi sitersek ısınırız donmayız. kurayla biri geçer arkaya başlar beş dakika sonra tamam ısındım der sıra fikri verene geçer. adam bir başlar 5 dakka on dakika on beş dakika devam eder. domalan dayanamaz ulan ısınıyorsan tamam da zevk alıyorsan aq.

işte
  • fetöcülügü rahat yerde yapmistir.
  • ben 10 kadehten sonra noel baba bile olurum, cemaatçi emniyet müdürü neymiş.