şükela:  tümü | bugün
 • aslında başlık ab parlamentosunun türkiye ile müzakerelerin askıya alınması ya da durdurulması için toplanması olacaktı.

  bakalım bu durum çok iyi olan ekonomimizi nasıl etkileyecek.

  http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-38051126
 • (bkz: 22 kasım 2016 ohal kapsamında khk'lar)ın damga vuracağı toplantıdır. türkiye ile müzakereler askıya alınır veya durdurulursa böbreği, dalağı dolara basmak gerekir.
 • ab için hiçbir sike derman olmayacak toplantı. ab'de türkiye ile müzakere donduracak göt yok.
 • tam toplantının yapılacağı günün sabahında yayınlanan iki yeni khk ile; 375 dernek ve 9 basın kuruluşu kapatılmış, 16 bin kamu personeli ihraç edilmiş, ab parlamentosuna "odun ben sana kodum" şeklinde bir mesaj verilmiştir.

  içeriden ve dışarıdan yapılan tüm baskılara ve tehditlere rağmen, pkk ve fetö operasyonlarının, daha büyük ekonomik bunalımlar dahi göze alınarak sonuna kadar sürdürüleceği anlaşılıyor. yani bu khk'lar yarın yayınlanamaz mıydı da tam toplantının yapılacağı gün ab'ye yeni bir rest çekiliyor.

  akp hükümeti bu mücadeleyi daha dikkatli ve en azından içeride tam mutabakatla yapmaya çabalamalıdır diyeceğim ama sanırım bu naiflik olurdu.
  pkk ve fetö yapılanmalarının tasfiyesi ile ilgili mhp ve chp ile genel başkan yardımcıları veya bizzat genel başkanlar düzeyinde yapılacak son toplantılar sonrasında bu ihraçlar yapılsa içerideki tartışmaların önüne geçildiği gibi, dışarıdan gelen itirazlar da azaltılabilirdi. ama artık tüm bunlar için çok geç. bildiğiniz gibi devam edin bakalım ülkeyi nereye götüreceksiniz.
 • bütün kızlar toplandık toplandık toplandık
  sorduk neden yıprandık yıprandık yıprandık
  biz onlardan hoşlandık hoşlandık hoşlandık
  şimdi niye zorlandık zorlandık zorlandık
 • yetkisi olmayan bir şeyi yapmak üzere toplanıyor bu parlamento.

  yani oylayacaklar ama aslında oylamaya hakları yok. öyle. tavsiye kararıymış.