şükela:  tümü | bugün
 • kadınların anormal bir yoğunlukla katılacağını tahmin ettiğim toplantı; öncesinde ve sonrasında da ak parti karşıtı protestolar olacağı söylentileri dilden dile dolaşıyor.
 • şehitler arasında ayrım yapan her kimse haindirler.
  (bkz: 15 temmuz şehit yakınlarına askerlik düzenlemesi)
 • az önce sona eren toplantı. iktidar partisini ve ona oy veren kitleyi avamlıkla suçlayan muhalefet zihniyetini yakından teşhis etme açısından bu toplantılar önemli.

  ak parti din sömürüsü yapıyor diyen k.k veda hutbesinden alıntı yapmaktan geri durmuyor. üslup olarak eleştirdiği iktidar partisine karşılık kendisi de örnek teşkil edecek bir üslupla konuşmuyor.

  ayrıca bu adam ağzından ne çıktığını kesinlikle bilmiyor. kadın yoğunluklu bir kitle karşısında, meclis başkanına ithafen yaptığı konuşmada şöyle demiştir; "kadından korkan erkeğe, erkek denemez". eğer bu sözü iktidardan birisi söyleseydi o salondaki kadınlar başta olmak üzere 'duyarlı' stklar protestolar düzenlerdi. bunu söyleyen k.k olunca salondaki naçomar 'entelektüel' kitle elleri patlatıncaya kadar k.k'yı alkışlamıştır.

  son olarak toplantıya katılanların yaş ortalaması en iyimser ihtimalle 60. bu da gösteriyor ki chp yakın gelecekte ana muhalefet olma gücünü de kaybedecek.

  ez cümle, bü ülkede siyasette seviyesizlik olduğu aşikar fakat bu seviyesizliğin başkalarından kaynaklandığını ortaya atanların da ahvali budur.