• olmamasını umduğum olay. hele fatih terimin gelmesi gibi bir şey düşünemiyorum bile.

o değilde ne kadar boktan yönetiliyor bu takım böyle.

yönetim için söyleyeceğim yegane şey (bkz: istifa et amın oğlu)
  • eğer fatih terim'i getirmek için yapılırsa rezil, onun dışında nötr bir hamledir..
  • öğleden sonra ntv spor'da canlı yayına bağlanan levent nazifoğlu ercan taner'in sorduğu soruya "bursaspor maçının sonucu ne olursa olsun riekerink ile devam edeceğiz" dedi. yani fatih terim fanlarının veya rakip trollerin çok beklediği o kovulma en azında hafta sonuna kadar gerçekleşmeyecek.

galatasaray'ın takım içinde gruplaşma yaratan oyunculardan bir an önce kurtulması lazım. bu selçuk olabilir, sabri olabilir, sneijder olabilir. bana yıldız oyuncu değil; takım için oynayan adam lazım. takım içinde huzursuzluk yaratan ve takım için oynamayan oyuncular olduğu müddetçe başlarına kimi getirirsen getir fark etmez.
  • mali imkan yoksa, devre arası en az 3 kaliteli transfer yapılamayacaksa, yetersizlikleri arşa uzanmışlar kadrodan temizlenmeyecekse, bu kadroyu kafaya oynatacak adam getirilmeyecekse riekerink beyle 3 yıllık sözleşme yapılması kadar, transfer edilen adamı faks çekmeyi beceremeyerek oynatamamak kadar, takımında kadro dışı bırakılmış ve bedelsiz serbest bırakılacak adama 2 milyon dolar gömmek ya da piyasası olmayan oyuncuna 35 yaşında en yüksek maaşı alacak şekilde sözleşme imzalamak kadar mantıksız bir beklenti.

bu mantıksızlıkları yapan bir yönetim bunu yapmaz diyemiyoruz tabi.
  • riekerink'i yedirmeyiz.
  • ekşisözlüğü gerçekten anlamadığımı bana gösteren başlık.

geçmişine 1 dakika bakıldığında fenerbahçeli bir troll olduğu anlaşılan biri tarafından yazılmış ve baştan aşağı sallama bilgi olduğu belli olan bir entrye cevap vermiş mallarla dolu.
  • yönetim bugün acil toplanıyor.

kalem kırıldı. ilk aday sinyore terim.

http://www.fanatik.com.tr/…aday-fatih-terim-1263428

edit: riekerink bey'in fb maçının ardından yaptığı "en iyi takımı sahaya sürdüm, o yüzden bana odaklanmayın." açıklamasından sonra kendisi benim için de bitmiştir. sözleşmesi zaten çok hafif. dursun ayarsızı biletini bugün kesecektir.
  • ne kadar erken o kadar iyi.
  • not alın; yönetim bugün çıkıp riekerink'in arkasındayız derse bilin ki 5-10 gün sonra gönderilecektir.
hesabın var mı? giriş yap