şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: buffon bitmiş)

dakika skor: 10. dk. sevilla 1 juventus 0

burdan bu maçı seyretmemde büyük emeği olan der meister'e teşekkürlerimi sunuyorum
  • keyifli maç oluyor........
    ama elbette
    higuain de olmasa
    süper çocuk dybala da olmasa
    barzagli de olmasa
    chiellini kulübede de olsa

juventus bu maçı alır......
  • nasıl yani, bu sene uefa kupasını sevilla kazanamayacak mı?
  • cuadrado'nun enfes milimetrik pasını da dışarı atan mandzukic'e de selam olsun buradan.......
  • juventus'un baskısı sonucu vazquez ikinci sarıdan kırmızı kartla oyundan atıldı.......
    şimdi onlar düşünsün......
  • ilk yarıda öyle bir son 10 dakika izledik ki entry bile yazdırmadılar.......
    juventus'un atak futboluna karşı ceza sahasının önüne metrobüs çeken sevilla
    sağlı sollu ataklardan sonra gelen kornerde top içeri süzülürken çekip indirdi juve'liyi ve penaltı kazandı juve.....
    marchisio'nun kullandığı penaltı ile skor 1-1'e geldi...... ardından müthiş sertleşen sevilla ve ilk yarı +4'te bitti.....
    bu maçta daha çok kart çıkar ve daha çok gol olur.......
    saldır şanlı juve........
    zorunlu ekleme: avrupa'da özellikle serie a ve la liga'da maç seyretmeyen suser'ların hakemi beğenmemesi gayet normal.....
    çift sarı da penaltı da doğruydu........
    hem de tartışmasız......
  • maç 1-1 ama şu ana kadar juve'nin sevillanın 10 kişi kalmasından yararlanabildiğini görmedik, ama aslında onlarda 10 kişi sayılırlar(manzukiç yüzünden.:)
  • ve sonunda beklenen gol geldi......
    leonardo bonucci ile şimdi skor 1-2.......
  • sağlak stoper bonucci, sol ayağıyla ceza sahası dışından tertemiz bir vuruşla juve'yi öne geçirdi. şu takımı sevmemek mümkün değil.
  • bir süredir juve'yi seyredememiştim. marchisio da sakatlıktan döndü, tekrar seyretmek büyük keyif. bir futbol takımı yönetiyor olsam, orta sahayı üç tane marchisio ile üçlemek isterdim, öyle bir oyuncu.