şükela:  tümü | bugün
  • yine hislerime tercüman olan bir yazı yazmış, aşağıda alıntılıyorum.

yılmaz özdil

artık söyleyecek sözün bittiği yere geldik bu konuda. ama söylemekten vazgeçmemek lazım.
  • ayakta alkışlanacak yazıdır.
    ancak ülke öyle bir hale geldi ki, yobazlık o kadar hat safhaya çıktı ki, bu ülkede artık hiç bir şey değişmeyecek.
    hatta daha kötüye gidecek.
    mis gibi avrupa ülkesi olmak varken, yarak gibi arap ülkesi olmaya mahkumuz.

ben bu ülkede hükümete oy veren kadınlara acıyorum.
    bakın üzülmüyorum! acıyorum.
    çünkü çok acınasılar.
  • çocuklara bayram hediye eden dünyadaki tek meclis'in
    çocuklara tecavüzü aklaması anormal mi kardeşim?

üzücü, çok üzücü.
  • öyle bir ülkeyiz ki, cumhurbaşkanının bugünkü r yapın çağrısından sonra yarın bu tecavüz yasasının bütün suçu, sapıklığı yılmaz özdile ihale edilebilir.
  • yılmaz özdil'in yine yazı yazmayıp ateş ettiği bir yazıdır. ama sorun şu ki ateş ettiklerinin öyle bir arsızlık, utanmazlik kalkanı var ki, ne kadar isabet alırlarsa alsınlar etkilenmiyorlar.
  • sözcü adblock kabul etmediği için okuyamadığım yazı.
  • biraz sonra pedofili destekçisi, ağzı salyalılardan biri buraya gelip,

--- spoiler ---
    2016
    yılında
    yılmaz özdil
    okuyan var mı yeaa?
    --- spoiler ---

yazacak.
  • özeti: bir seri katilin dramı olan yazı. aslında gündemdeki konuyla pek alakası yok. gündemdeki konu: bir tecavüzcünün göz yaşları. hiç kıyamaz ak partili vekiller, özellikle bekir bozdan. 13 yaşındaki çocuğa tecavüzü meşrulaştırmak için, gerekirse valilerini, belediye başkanlarını gönderirler yapılan kutlamaya. kendisi düğün der, ama resmi bişe olmadığı için buna gerçek düğün denemez. böyle tecavüzcü kader kurbanlarını kurtarmak için, bakanlar, vekiller ellerinden geleni yaparlar
  • adblock kullandığımız için okunmayan yazıdır.
    biri kopyalayıp yapıştırsa da okusak.