şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle 1,5 saatte kemalpaşa'dan halkapınar'a bile gelememem ile iyice boku çıkan bir durum haline dönüştü izmir trafiği.

yolları daraltmayın, hatta gidin yeni yollar yapın yeter şu çektiğimiz çile, 2019'dayız ama şehir priştina öldüğünden beri hiç gelişmedi bu ne lan.
  • reis-i cumhur izmir'de, olacak o kadar
  • tayyip erdoğan ve kemal kılıçdaroğlu'nun aynı gün izmir'de olması ve yağışlı hava dolayısıyla rezalet gibi rezalettir.
  • sabah yazliktan geldim, sessi huzurlu kediler, kopekler, hava yağmurlu ama şurup gibi.
    önce organizeye gitmem gerekti, hop basmaneden altinyola giris kapali, gitmem lazim çünkü yalnız degilim, birini birakmam lazim, uyku ve hava sersemliği ile başladık dolanmaya. tum trafik tepecige yonlenmis hakli olarak, uçan yol deneyelim dedik, terslik ya girişi kaçırdık ve eşrefpaşa'dan ikicesmelige indik.
    yani saçma sapan bir sabahti ve yaklaşık bir saat bir daire icinde dolandik
    sonuç mu "yav kim var bu izmir'de' gibi cümleleri kurarken baktim yandan cumhurbaşkanligi otobüsü geçiyor, ee dedim neden ki, baktim saygılı rulman'in sahibi camii yaptirmis, allah kabul etsin de yani perşembe sabah açılır mi ya, tam iş vakti.
  • tüm yollar jandarma ve polis ekipleriyle tutulmuş, asıl işleri halkın aşayişi sağlamak olan ekipler sadece cumhurbaşkanını korumak için seferber olmuş. bu konuya bir çözüm önerisi bırakayım, sonraki ziyarette sokağa çıkma yasağı ilan edelim.