şükela:  tümü | bugün
 • iyi, güzel kim şampiyon olursa olsun fenerbahçelileri de tebrik falan işte, ama trabzonspor'un hep böyle son maçlarda gitmesi üzüyor adamı ya. tarih cidden tekerrürden ibaret, en azından futbol için böyle gibi görünüyor.
 • braunschweig caddelerinde vatandaslarin korna calarak cosku icinde kutladigi sampiyonluk, way aq o kadar fenerbahceli var miymis burda dedirti.
  hakkimizla herkese ragmen aldigimiz sampiyonluk...
 • beğenmediğim olay. an itibariyle kulaklarımız sikiliyor efem.
 • silah sıkan gerizekalıları sokağa döken şampiyonluk. futbolu, bazı amına kodumunun evlatlarının içindeki hayvani hislerini kanalize ettikleri, sırf bir adam bir topu iki kale direğinin arasından geçiremedi diye sinirlenip, esasen tüm sıkıntılarını o adamın anasına bacısına söverek defettikleri ve her hayvan gibi bu öküzlerin de ara sıra gezmeye, eğlenmeye ihtiyaç duymaları sebebiyle başvurdukları bir araç olarak görmüştüm. lakin bir grup orospu çocuğu ellerinden silahlar, slogan atarak milleti rahatsız ve hatta kurşun atarak milletin hayatını tehdit ediyorsa, sikerim ben öyle futbolu da, şampiyonluğu da.
 • yurtta ve dünya eşi benzeri görülmemiş şölenlerle kutlanırken bazılarının uykularını kaçıran şampiyonluk.

  şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz günün ertesinde kıskanç, haset ve hazımsız diğer takım taraftarlarının müthiş kendilerini kandırma çabalarıyla karşılaştım. işte bazıları ve cevaplarım;

  - federasyon desteğiyle şampiyon oldunuz bu sayılmaz! (bi gidin çay koyun yah, daha kaç şampiyonluk almamız lazım kabullenmeniz için)
  - hakemler hep sizden yanaydı, hiç haketmediniz boşuna sevinmeyin. (yun diyorum artık, verilmeyen penaltılar, yalandan çalınan düdükler hiç mi hatrınızda kalmadı?)
  - şampiyonluğun bizce bi anlamı yok, çünkü karşınızda galatasaray veya beşiktaş yok. (gene yuh artık, bu kadar çaresizlik olmaz)
  - ama siz hala türkiye kupasını alamadınız... (canım farkındaysan son 10 yılda 5. şampiyonluğumuzu alıyoruz, sen naptın?)

  bunlar ilk aklıma gelenler. rakip takım taraftarları size söylüyorum, şu an şampiyonluk şöleni var ve keyfime diyecek yok, çünkü tüm camia sonuna kadar haketti bu şampiyonluğu.

  ayrıca `nasıl koydu aykut kocaman kocamaaaannn kocamaaaaaannn`
 • zamanında bir galatasaraylı olarak beşiktaşlı sevgiliyle finallere çalışırken dışarıdaki kutlamalara dayanamayıp kendimizi dışarı attığımız ve 'şampiyon fener' diye fenerli gibi sevindiğimiz olaydı. şimdi sevgili galatasaraylılarla çıkıp sevinmek isterdim dışarılarda, büyük ihtimal cimbom şampiyon çünkü, ama yalnızım ve yarın erken kalkıcam. gerçi bu gece uyku yok sanırım, caddenin sesi eve doldu.

  futbol kardeşliktir diye de sosyal mesajımı verip yatayım.