şükela:  tümü | bugün
  • zorlu psm tarafından az önce duyurulmuş konser. biletler 27 aralık çarşamba günü saat 11.00’de satışa çıkacakmış.

https://www.facebook.com/…notif_id=1513935865873944
  • inanılmaz moral bozan konser. istanbul'da camel dinlemiş efsane neslin ilk temsilcileri olacakken bir gün sonra dinleyecek oluşumuz...
  • haydi iyisiniz. sold out olan ilk konser sonrası yeni güne de konser kondu.
  • 23 mayıs 2018 camel istanbul konserinden sonra bunun olması da iyi oldu ama hafta içi konser nedir? diğer şehirden gelecek olanı da düşünür insan!
  • ben bu konuda öngörümü şurada belirtmiştim #72096003

bu da resmi duyuru tık

cuma olsun gidip namaz kılarım demiştim. salı olmuş.

yarın satışa çıkacak olması güzel fakat her iki konsere gitmek için bilet alacak yavşak haysiyetsizlere dikkatinizi çekmek isterim. bu görgüsüzler şekilcilikten başka bir şey bilmezler.

bak iki konsere de gitmeye can atan arkadaş! sana laflar hazırladım.

sen nasıl o konsere gitmeye can atıyorsan bilet bulamayan ve bir dünya para bayılacak kadar gitmek isteyen bir sürü insan var. sen her iki konsere gidip kendini tatmin etmeye kalkarsan dışarda kalan adam ve kadın giremeyecek oraya. yapma. etme. iki konsere gitmene ne gerek var.

ben 23 mayıs için bilet alacak durumdaydım. işim dolayısıyla gidemiyorum. yarın yine alma imkanım olacak fakat yine günü uymadığı için gidemeyeceğim. deli gibi gitmek istediğim konser ve bir ihtimal boşluk olur diye bilet almam mı lazım şimdi? gidemezsem yazık olmayacak mı?

azıcık insaflı olun yahu. gidemeyenlere yer açın.

edit. link eklendi
  • ciddi anlamda moral bozan konser. şimdiye kadar ikinci el bir şey almamış adamım, hayır tüm sıfır şeylere parası yeten biri falan değilim. sadece sahip olduğum şeyin bana ait olduğunu hissetmek isterim. alakasız anekdot gibi gözükebilir ama böyle de obsesif bir insanımdır oraya gelmeye çalıştım, neyse kelime oyunuyla bağlantıyı kurucam şimdi.

--- obsession level: maximum ---

bu adamlar tura çıkacak, tura istanbul'dan başlayacak, türkiye'deki ilk konserleri olacak, konser biletini satışa çıktığı an alacağım ancak ikinci el camel izlemiş olacağım. 22 mayıs akşamını düşünüyorum; ben evde çay içerken belki de sağdan soldan duyup "bi gidelim bakalım kimmiş bu camel" diyen elemanlar camel dinliyor olacak. bunu kaldırabileceğimi sanmıyorum.

22 mayıs'ta gidip 23 mayıs'ta gitmesem yine içime tam olarak sinmez. ilk açıklanan konser 23 mayıs, sanki konserin özü oradaymış gibi duruyor.

iki gün de gitsem, o öz gerçekten 23 mayıs'taki konserdeyse, o konserden aldığım haz ilk kez dinlemiş olmanın heyecanıyla birleşmemiş olacak. yani gün gün ayrı tatlar almış olacağım, ikisi bir arada olmayacak.

--- obsession level: maximum ---

sonuç olarak şundan eminim, o 22 mayıs bileti de benim olucak. algoritma da büyük ihtimalle şu şekilde olacak:

- 22 mayıs'ta doyuma ulaşılmazsa 23 mayıs konserine de git.
    - 22 mayıs'ta doyuma ulaşılırsa 23 mayıs biletini elden çıkarabilirsen çıkar. çıkaramazsan 23 mayıs konserine de git.
  • muratti içtiğim için katılmayacağım konser.
  • organizatöre yapılan yoğun baskıdan sonuç alındığının göstergesidir.

her ne kadar 23 mayıstaki konsere bilet almış olsam da ikinci bir konser düzenlenmesi için ben de mail atmıştım ve sonuç alınması mutluluk verici.

değil 2 gün, 7 gün 7 gece konser verseler yine bütün biletler satılır.
  • biletimi aldığım konser.

1 saat erkenden gittim bilet için ama değer be camel.....