şükela:  tümü | bugün
 • zorlu psm tarafından az önce duyurulmuş konser. biletler 27 aralık çarşamba günü saat 11.00’de satışa çıkacakmış.

  https://www.facebook.com/…notif_id=1513935865873944
 • inanılmaz moral bozan konser. istanbul'da camel dinlemiş efsane neslin ilk temsilcileri olacakken bir gün sonra dinleyecek oluşumuz...
 • haydi iyisiniz. sold out olan ilk konser sonrası yeni güne de konser kondu.
 • 23 mayıs 2018 camel istanbul konserinden sonra bunun olması da iyi oldu ama hafta içi konser nedir? diğer şehirden gelecek olanı da düşünür insan!
 • ben bu konuda öngörümü şurada belirtmiştim #72096003

  bu da resmi duyuru tık

  cuma olsun gidip namaz kılarım demiştim. salı olmuş.

  yarın satışa çıkacak olması güzel fakat her iki konsere gitmek için bilet alacak yavşak haysiyetsizlere dikkatinizi çekmek isterim. bu görgüsüzler şekilcilikten başka bir şey bilmezler.

  bak iki konsere de gitmeye can atan arkadaş! sana laflar hazırladım.

  sen nasıl o konsere gitmeye can atıyorsan bilet bulamayan ve bir dünya para bayılacak kadar gitmek isteyen bir sürü insan var. sen her iki konsere gidip kendini tatmin etmeye kalkarsan dışarda kalan adam ve kadın giremeyecek oraya. yapma. etme. iki konsere gitmene ne gerek var.

  ben 23 mayıs için bilet alacak durumdaydım. işim dolayısıyla gidemiyorum. yarın yine alma imkanım olacak fakat yine günü uymadığı için gidemeyeceğim. deli gibi gitmek istediğim konser ve bir ihtimal boşluk olur diye bilet almam mı lazım şimdi? gidemezsem yazık olmayacak mı?

  azıcık insaflı olun yahu. gidemeyenlere yer açın.

  edit. link eklendi
 • ciddi anlamda moral bozan konser. şimdiye kadar ikinci el bir şey almamış adamım, hayır tüm sıfır şeylere parası yeten biri falan değilim. sadece sahip olduğum şeyin bana ait olduğunu hissetmek isterim. alakasız anekdot gibi gözükebilir ama böyle de obsesif bir insanımdır oraya gelmeye çalıştım, neyse kelime oyunuyla bağlantıyı kurucam şimdi.

  --- obsession level: maximum ---

  bu adamlar tura çıkacak, tura istanbul'dan başlayacak, türkiye'deki ilk konserleri olacak, konser biletini satışa çıktığı an alacağım ancak ikinci el camel izlemiş olacağım. 22 mayıs akşamını düşünüyorum; ben evde çay içerken belki de sağdan soldan duyup "bi gidelim bakalım kimmiş bu camel" diyen elemanlar camel dinliyor olacak. bunu kaldırabileceğimi sanmıyorum.

  22 mayıs'ta gidip 23 mayıs'ta gitmesem yine içime tam olarak sinmez. ilk açıklanan konser 23 mayıs, sanki konserin özü oradaymış gibi duruyor.

  iki gün de gitsem, o öz gerçekten 23 mayıs'taki konserdeyse, o konserden aldığım haz ilk kez dinlemiş olmanın heyecanıyla birleşmemiş olacak. yani gün gün ayrı tatlar almış olacağım, ikisi bir arada olmayacak.

  --- obsession level: maximum ---

  sonuç olarak şundan eminim, o 22 mayıs bileti de benim olucak. algoritma da büyük ihtimalle şu şekilde olacak:

  - 22 mayıs'ta doyuma ulaşılmazsa 23 mayıs konserine de git.
  - 22 mayıs'ta doyuma ulaşılırsa 23 mayıs biletini elden çıkarabilirsen çıkar. çıkaramazsan 23 mayıs konserine de git.
 • muratti içtiğim için katılmayacağım konser.
 • organizatöre yapılan yoğun baskıdan sonuç alındığının göstergesidir.

  her ne kadar 23 mayıstaki konsere bilet almış olsam da ikinci bir konser düzenlenmesi için ben de mail atmıştım ve sonuç alınması mutluluk verici.

  değil 2 gün, 7 gün 7 gece konser verseler yine bütün biletler satılır.
 • tam bir organizasyon faciası.

  bilenler vardır o 23 mayıs' taki konserin biletlerinin satışa çıktığı günkü kaosu. herkes, yani en azından camel sever herkes bir an önce biletini alıp büyük ihtimalle türkiye' de ilk ve son kez olacak bu konseri kaçırmamak için elinden geleni yapmıştı. akabinde biletler ışık hızında tükendi falan. bunlar bildiğimiz şeyler.

  herkes gibi ben de camel gibi bir grubun türkiye' deki ilk konserinde zorlu psm gibi bir salonun asla yeterli olmayacağını, talebin çok çok daha fazla olacağını biliyordum. zaten bu müzikle az çok ilgili olan herhangi biri bunu öngörebilirdi. ama gel gör ki koskoca organizasyon firması, böyle büyük bir organsizasyonuna kalkışan firma, bunu öngörememiş. insan gerçekten hayret ediyor.

  bu aşamadan sonra en azından ikinci bir konserin düzenlenmesi elzem olmuştu. fakat o da ne!? ikinci konser ilk konserden bir gün öncesine konulmuş. şimdi bunu objektif bir şekilde düşünmeye çalışıyorum ama aklım almıyor bir türlü. nasıl bir mantıkla nasıl bir kafayla alınmış bir karar olduğunu tahayyül edemiyorum. ilk açıklanan konsere bilet alamamış olsaydım ve böyle bir tarih ortaya çıksaydı yine aynı düşünürdüm. şimdi denliecek ki "adamlar turneye çıkıyor ve turne de buradan başlıyor. sonraki tarihler dolu." onu ben de biliyorum güzel kardeşim. ama bu yapılanın yanlış olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

  bakın bu "ben biletimi hemen aldım, alamayan derdine yansın, sadece ben izleyeyim bu konseri" şımarıklığı değil kesinlikle. bilakis, gitmek isteyen herkes gitsin, imkanı olan kimse kaçırmasın bu doğa olayını. ama ek bir konser olacaksa da bunu ilk açıklanan konserden bir gün önceye koymak ilk konsere koşa koşa gidip bilet alanlara tek kelimeyle haksızlıktır. bunun başka bir açıklaması yok.

  şimdi yine yoğun bir talep gelse ve bugün biletler tükense 22 mayıs için acaba ne olacak. 21 mayıs' a bir konser daha gelir mi dersiniz?

  son olarak: latimer reyizin askerleriyiz.