şükela:  tümü | bugün
  • bulunduğum şehirde bugün 13 dereceye, gece ise 4 dereceye düşecek hava sıcaklığıyla gerçekleşecek ilginç doğa olayı. iki gün önce 37 derece hava sıcaklığı vardı.

konum; marmara bu arada.
  • bunca olan olaylar karşısında mikail istifayı vermiş sanırım. yoksa başka bir açıklaması olamaz.

(bkz: küresel ısınma)
  • izmir’e nefes aldıran olaydır.

rahatladım aq be.
  • yazcılar; boşaltsın pisti, biz kışçılar geri döndük. *
  • tam hastalık havası.
    birkaç gün sonra herkes öksürecek ve caddede yürürken öksürdü diye dayak yedi haberlerine hazır olun.
  • havaların ısınmasıyla kaldırdığım battaniyeleri yeniden ortaya çıkarmış soğuktur. aynı zamanda sevindirmiştir de. tatile gidemediğimde sıcakların gelmesini istememe gibi bir bencilliğe sahibim.

şiddetli rüzgar ve yağmur eşliğinde güne başladık.
  • bende sadece ankara mi böyle diyordum aydinlandim.
  • havalar ısındı virüs etkisini az da olsa yitirdi diye seviniyorduk mikail hemen olaya el attı aq. bizim memleketin hiç yüzü güler mi..
  • atlas okyanusu kıyısında yaşamının makul bir kısmını geçirmiş birisi olarak, gün içerisinde bir kaç saat içinde 30 derecelerden 18 dereceye sıcaklığın düşüşünü deneyimlemiş biri olarak, hadi oradan istanbul diyorum.

lan daha evvelsi gün yazlıkları çıkardık. şu an hava 12 derece diyor. bu ney la?