şükela:  tümü | bugün
  • yeter ya vallahi yeter. bıktık arkadaş senin bizleri terörist ilan etmenden, yeter ya. habur’dan teröristler gelirken, fetöcüler devletin her yerine konuşlanırken sen bu ülkede hangi görevdeydin de artık cehape cehape diye her suçu chp’ye atabiliyorsun?
  • --- spoiler ---
    bunların hayallerinde ezan sesi dışında başka bir ses duymak vardır
    --- spoiler ---

şahsım adına konuşayım, sevişirken kadının inleme seslerini duymaya bayılıyorum sayın cumhurbaşkanı’m

sizce terörist miyim?
  • konuşmayı dinleyince cami provokasyonunu kimin yaptırdığını hemen anlıyorsunuz. cehape aşağı cehape yukarı memleketin gündemi işsizlik, ekonomi olması gerekirken nelerle uğraşıyor görüyorsunuz çünkü tutunacak tek dalı kaldı
  • tüm ak parti il başkanlarına bulundukları illeri yönetme görevi vermektedir.

edit: ayrıca halkı kin ve nefrete sürükleyecek açıklamalarına yenilerini katarak devam etmektedir. cami konusunu geçiyorum; chp döneminde halk karneyle ekmek aldı dedi, kaç yıl sonra biz de halkı tanzimlerde domates, biber kuyruklarında gördük sayesinde.
  • şuan evimde oturup güzel güzel çalışıyorum ben ama muhtemelen beni de suçlayacak bir konuşma olacaktır. bakın yemin ediyorum evimde oturup işimi yapıyorum dostlar bir şey yaptığım yok. vergimi de veriyorum ne bilim faturalarımı da ödüyorum. normal insanım yani.

not: kesin bir şekilde durup dururken onlardan olunmadığım için suçlanacağımı tahmin ettiğimden açıklamaları dinlemeden bu entry girilmiştir.
  • herkes şakaya vuruyor ancak ben çok net bir şekilde kaybettiği koltuğu çok iyi bilen ve bu yüzden gözünü karartmış olan despot bir parti başkanı görüyorum. bu akıl tutulması büyük tehlike getirebilir.
  • gidiyorsun reyzzz uzatmaları oynuyorsun. farkında değilsin.

edit: cehape zihniyeti cehape zihniyeti.
    yemin ediyorum yetti artık.
    bir darbe polemiğidir gidiyor.
    chp darbelerden en büyük darbeyi yiyen partidir. en azından yiyen partilerden bi tanesidir. darbe döneminde partisi kapatılan chp'dir. partilileri kurşunlanan, sokak başlarında infaz edilen de chp'dir.
    din elden gidiyeaahh temalı siyaset yapan herkesin her dönem düşman olarak ilan ettiği parti de chp'dir.
    yanlışları vardır ama sizin yarattığınız ve milleti inandırdığınız o korkunç geçmişin mimari chp değildir. yağ kuyrukları, tüp kuyrukları, benzin, mazot kuyruklarının sebebi amerika gibi bir devlete boyun eğmemiş olmasındandır.
    sorgusuz sualsiz biat eden insanlar size inanıyor olabilir ama yeni bir nesil yetişti döneminizde yeni bir nesil. her şeyin farkında olanların sayısı da günbegün artmakta. hayatta dönmez dediğim insanların döndüğünü görüyorum her gün. paralı trolleriniz yaramıyor işe, devasa yandaş medyanız izlenmiyor.
    tek başına fatih portakal'ın haber bülteni bütün yandaş kanalların toplamından daha fazla reyting alıyor mesela.

yüce allah"ım sandıktan yüzde 10 oy alıp devrildiğiniz günü görmeyi nasip eylesin inşallah.
  • kim bu düşmanlar resi açıklada bilelim. amerika’ya en iyi dostumuzsunuz diye mektup gönderiyorsun putin ile her gün görüşüyorsun. merkel ile aran zaten iyi. kim düşmanlar söylesene.
  • adam potpori yapıyor, bugüne kadarki tüm yalanlarını ve zırvalıklarını sıraladı.

ne cehape'ymiş arkadaş, 18 yılda resmen ülkeyi sikti attı, yeter artık şu rte gelsin iktidara, yetki verin şuna başbaşkan falan bir şey olsun da ülkeyi kurtarsın!

bıktık ya bu cehape zihniyetinden artık insin iktidardan, yönetemiyorlar ülkeyi artık!
  • zamanında bakara suresine '' makara suresi '' demiş adamı (bkz: egemen bağış) elçi olarak atayan reisimizin biraz hızlı yaptığı açıklamalardır.

sayın cumhurbaşkanımız önce zahmet edip camilerde şarkı çalınması provakasyonunu kimlerin yaptığını devlet olarak ortaya çıkarsaydınız da sonra suçlasaydınız kimi suçlayacaksanız hem bizde katılırdık lince güzel olurdu eksik kalmazdık. polis,savcı,diyanet,müezzinler,camilerdeki kamera kayıtları falan hepsi devletimizin elindedir muhakkak. olayı sıradan vatadaş gibi izlemeyip bir çözsek de sonra birilerine suçlasak daha iyi olmaz mı ?

türkiye'de artık herkesin ezberlediği bir gerçek var. iktidardaki partiler ne zaman sıkışırsa bir şekilde ezan-bayrak üzerinden bir provakasyon olur ve gündem değiştirilmeye çalışılır.

zamanında camilerde akp'nin seçim şarkısı dombra çalınmıştı ,ne hikmetse o zaman kimse çıkıp da bu kadar hassasiyet göstermemişti.

bu olay çok net siyasi provakasyondur. hem de en klişesinden en bayatından.