şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle konuşmaktadır.
  • tüm ak parti il başkanlarına bulundukları illeri yönetme görevi vermektedir.

edit: ayrıca halkı kin ve nefrete sürükleyecek açıklamalarına yenilerini katarak devam etmektedir. cami konusunu geçiyorum; chp döneminde halk karneyle ekmek aldı dedi, kaç yıl sonra biz de halkı tanzimlerde domates, biber kuyruklarında gördük sayesinde.
  • bakalım kime çatacak.

10 dk sonra edit: konu ezan olunca tabi ki chp'ye çattı.
    camileri kapatan da chp idi.
  • yine bazı düşmanlardan bahsetmektedir. elinde kalan son fanatik seçmen tayfayı ancak bu şekilde elinde tutmaya devam edebileceğini düşünüyor sanırım. bunun başka bir açıklaması olamaz.
  • --- spoiler ---
    bunların hayallerinde ezan sesi dışında başka bir ses duymak vardır
    --- spoiler ---

şahsım adına konuşayım, sevişirken kadının inleme seslerini duymaya bayılıyorum sayın cumhurbaşkanı’m

sizce terörist miyim?
  • #107582035 buyurun. başka da bi söz söylemeye gerek yok.

söylemeye gerek yok editi: yazmayayım, konuşmayayım diyorum ama olmuyor. adam durduk yere bizi yine terörist ilan etti. hiçbir seçimi bu kadar çok beklememiştim.
  • "bunlarin hayallerinde ezan disinda baska ses duymak vardir" dedigi aciklama,
    peki bunlar kim tam olarak?
  • şuan evimde oturup güzel güzel çalışıyorum ben ama muhtemelen beni de suçlayacak bir konuşma olacaktır. bakın yemin ediyorum evimde oturup işimi yapıyorum dostlar bir şey yaptığım yok. vergimi de veriyorum ne bilim faturalarımı da ödüyorum. normal insanım yani.

not: kesin bir şekilde durup dururken onlardan olunmadığım için suçlanacağımı tahmin ettiğimden açıklamaları dinlemeden bu entry girilmiştir.
  • yeter ya vallahi yeter. bıktık arkadaş senin bizleri terörist ilan etmenden, yeter ya. habur’dan teröristler gelirken, fetöcüler devletin her yerine konuşlanırken sen bu ülkede hangi görevdeydin de artık cehape cehape diye her suçu chp’ye atabiliyorsun?
  • ce ha pe ... ce ha pe.... terörist... her şeye düşman..
    söyleyeceğinin özeti bu. ben yıllardır dinlemiyorum artık. sadece birkaç hafta önce dışarı çıkma yasağı için ne diyecek diye merak edip açtım baktım o kadar . başka günahım yoktur allah affetsin.
217 entry daha