şükela:  tümü | bugün
241 entry daha
  • youtube'de sokak röportajlarını izleyin sonra rte ye hak verirsiniz :)
  • ilk seçimi sabırsızlıkla bekliyorum.

bir ülkenin cumhurbaşkanının, ana muhalefet partisi üzerinden siyaset yapmasını, belediye başkanları ile uğraşması dışında bu halka verebileceği daha mühim haberler ve daha hayati işleri olmalı.

cehape, terörist, ezan sesi bla bla bla. artık repertuarı da değiştirmesi gerekiyor. zira bu zırvaları millet yıllardır işitmekte. elinde din ve cehape suçlamaları dışında hiç birşey kalmamış birinin boş konuşmaları. (tamamen entryleri okuyup yazdım, konuşmadan haberim bile yok.)

japonlardan aldığı para ile şehir hastanesi övmesi de katardan riyal ile swap yapması, ülkenin kasasında zırnık dahi olmamasını ve ekonominin freni patlamış kamyon gibi iflasın eşiğine doğru gittiğinin göstergesi. bu ülke yıllar öncesine kadar taşı ile toprağı kendine yetebilen ülkelerden biriydi.

uzun lafın kısası kendisi, danışmanlarının ve bakanlarının cehapeye bu kadar saldırması ve karşı atağa çıkmasını, erken seçime doğru bir işaret olarak görüyorum. ülkeyi kararnamelerle yönetiyor tek başına. istediği gibi at koşturuyor. sonra millete terörist, cehape zihniyeti bunlar falan ama iban paylaşırken biz aynı gemideyiz. *

ayrıca lütfen userlar bu konuya da açıklık getirirse sevinirim:

-cumhurbaşkanı iken neden ana muhalefeti eleştiriyor? parti genel başkanı mı? cumhurbaşkanının görev tanımı bu mudur?
    -parti genel başkanı iken ana muhalefeti eleştiriyor. neden kürsüde cumhurbaşkanlığı forsu var?
  • akıl alır gibi değil.ülkenin birliğinden sorumlu kişi,3-5 oy fazladan almak için resmen iç savaşa sürükleme tehlikesi olan şu cümleleri nasıl kullanabilir:camilerde bu şarkılar çalınırken,chp yöneticileri zevkten dört köşe...
    inanılmaz .bir insanın şu lafı söylemesi artık ülke için çok ciddi ve tehlikeli bir durum.sırf iktidarda kalmak için insanları birbirine kırdırtmak.bunu bile göze almak.iş artık iyice rayından çıktı.demedi demeyin.