• tüm ak parti il başkanlarına bulundukları illeri yönetme görevi vermektedir.

edit: ayrıca halkı kin ve nefrete sürükleyecek açıklamalarına yenilerini katarak devam etmektedir. cami konusunu geçiyorum; chp döneminde halk karneyle ekmek aldı dedi, kaç yıl sonra biz de halkı tanzimlerde domates, biber kuyruklarında gördük sayesinde.
  • bakalım kime çatacak.

10 dk sonra edit: konu ezan olunca tabi ki chp'ye çattı.
    camileri kapatan da chp idi.
  • yine bazı düşmanlardan bahsetmektedir. elinde kalan son fanatik seçmen tayfayı ancak bu şekilde elinde tutmaya devam edebileceğini düşünüyor sanırım. bunun başka bir açıklaması olamaz.
  • şuan evimde oturup güzel güzel çalışıyorum ben ama muhtemelen beni de suçlayacak bir konuşma olacaktır. bakın yemin ediyorum evimde oturup işimi yapıyorum dostlar bir şey yaptığım yok. vergimi de veriyorum ne bilim faturalarımı da ödüyorum. normal insanım yani.

not: kesin bir şekilde durup dururken onlardan olunmadığım için suçlanacağımı tahmin ettiğimden açıklamaları dinlemeden bu entry girilmiştir.
  • yeter ya vallahi yeter. bıktık arkadaş senin bizleri terörist ilan etmenden, yeter ya. habur’dan teröristler gelirken, fetöcüler devletin her yerine konuşlanırken sen bu ülkede hangi görevdeydin de artık cehape cehape diye her suçu chp’ye atabiliyorsun?
  • ce ha pe ... ce ha pe.... terörist... her şeye düşman..
    söyleyeceğinin özeti bu. ben yıllardır dinlemiyorum artık. sadece birkaç hafta önce dışarı çıkma yasağı için ne diyecek diye merak edip açtım baktım o kadar . başka günahım yoktur allah affetsin.
  • konuşmayı dinleyince cami provokasyonunu kimin yaptırdığını hemen anlıyorsunuz. cehape aşağı cehape yukarı memleketin gündemi işsizlik, ekonomi olması gerekirken nelerle uğraşıyor görüyorsunuz çünkü tutunacak tek dalı kaldı
  • kim bu düşmanlar resi açıklada bilelim. amerika’ya en iyi dostumuzsunuz diye mektup gönderiyorsun putin ile her gün görüşüyorsun. merkel ile aran zaten iyi. kim düşmanlar söylesene.
  • sakin bir gün geçiyorken birden yine terörist ilan edildim.

bu kadar zamandır düzgün tek açıklaması yok. çelişki dolu olan açıklamalarına inanılıyor olması bile beni çileden çıkarıyor.

chp'yi biraz daha suçlar ve konuşmasını bitirir muhtemelen.
  • kılışdar ssk'yı batırdı dedi yine. kulağımla duydum.
hesabın var mı? giriş yap