• aynı gemide olmadığımızı bir kez alnımızın ortasına çakan asrın liderimizin standart konuşmasıdır.

ben terörist olduğumu bildiğim için kendisini dinleyerek vaktimi harcamıyorum.

ülkenin kendisine oy vermeyen %49'luk bloğuna komple hakaret eden asrın liderimize saygılarımı sunuyorum.
  • bence troller bile sıkıldı bu açıklamalardan. dış mihrak olsam ülkeyi bölmek isterim eee bu adam bölüyor zaten.
  • tabi ki camilerden girecek buldu hazineyi kaçırır mı anında mağduriyet, milli dini değerler hassasiyet.

bu adamlarla baş etmenin tek yolu bu tip saldırılar olmalı. camiler kapalıyken kılınan vip namazı dilinden düşürmeyeceksin, camilerden önce avmlerin açılmasını her yerde konuşacaksın, hatta daha da ileri gidip camileri kapattılar diyeceksin.
    menderes, kurtuluş savaşı komutanı ismet inönü'nün asker kaçağı olduğuna inandırdı bu milleti. hesap et işte milletin seviyesini. kimse korona tedbiri falan dinlemez inanır.

dinsizin hakkından imansız gelir hesabı defalarca her yerde durmadan tekrar edeceksin.

yok öyle değil böyle, rapor var araştırma var diyerek akıl mantık çerçevesinde baş edemezsiniz bunlarla
  • 20 yıldır olduğu gibi cehape üzerinen bir konuşma oldu.
    iktidara geldikleri neredeyse 20 yıl oldu hala iktidarda kalmak için chp üzerinden siyaset yapmanın yeterli olacağını sanılıyor.

yeni kurulan tek bir parti ile (bkz: iyi parti) neredeyse bütün büyük şehirleri kaybettiler, şimdi ise içlerinden iki yeni parti (bkz: deva) (bkz: gelecek) kuruldu, bu konjonktürde hala chp üzerinden siyaset yapmak yeterli zannediliyorsa, akp aldığı tarihi oyları yıllarca şansa almış demektir. böyle acemice bir siyaset olamaz çünkü.
  • dinleyen olmayınca konuşmaz duymazdan gelin
  • az kaldı reyiz az kaldı yüce divannnn geliyeahhhhh
  • siz hala dinliyor musunuz ya ? tarih verin,ben ne diyeceğini yazayım size.
  • son salvolar
  • corona virüs başladığında ortalıktan kaybolan cumhur reisin ortalık sakinleşince zübük filmine geri döndüğünü gördüğümüz açıklamalardır.
  • sadece muhaliflerin takip ettiği açıklamalardır.
    (bkz: stockholm sendromu)
hesabın var mı? giriş yap