şükela:  tümü | bugün
53 entry daha
  • vay emenike ne cok boş beleş cahil adam dolmuş sözlük la,
    ürünü açtın oldu canım birde iade mi alsın diyenden, internetten elektronik eşya mı alınır diyene, hatta 2020 yılında ben sadece mağaza dan alırım yazanı gördüm.
    bre kamil, internetten aldığın ürünü şartsız koşulsuz istisna ürünler dışında 14 gün içinde iade hakkın var kanunen bu böyle, tam tersi mağaza dan aldığın ürünü görüp aldığın için iadesi daha sıkıntılı, bu yüzden hep internetten alışveriş yapın, ha evet bazı siteler satıcılar çakallık yapabilir, hemen tüketici hakem heyetine gidin çatır çatır alırsınız paranızı
  • müşteri temsilciliği berbat bir firma. yeteneksiz, inisiyatif alamayan, metinden okuma yapan adamları doluşturmuşlar. zaten bunun üstüne bir de adlarına güvenip aldığınız ürünleri sahte olduğu gerekçesiyle geri göndermenize rağmen, kutusu açılmış diyerek iadesini kabul etmeyen, yorumlarınızı yayınlamayan berbat bir yer haline dönüştü. ya da hep öyleydi bilemiyorum. ben en son parfüm macerası yaşadım. bir daha da alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

hemen tüketici hakem heyetine başvurulup, bulduğunuz gördüğünüz her yerde bu rezaletin paylaşımı yapılmalı. sonuçta kim nerde görmüş kutusu açıldı diye iade-değişim yapılmadığını? buzdolabı da elektronik bir eşya ya da tv. şimdi çalışmasa ve aldığım bayiyi arasam bana “kutusu açılmış kardeş git sen bi bardak soğuk su iç” mi diyecek?

bu paralar kolay kazanılmıyor, bunun iadesi için geçirilen zaman geri gelmiyor. şaşırtmayan rezalettir ama peşi bırakılmamalı.
  • rezalet 10/10.

artık trendyoldan alışveriş yapmıyorum. benim elime bile hiç ulaşmayan üç ürünü teslim edildi olarak işaretleyip bir aydır da iade ücretini yatırmadılar aradığım halde. koronadan ve doktorada kritik bir aşamada olduğumdan uğraşamadım ama tök geçsin, tüm yasal haklarımı kullanacağım. derdim 300 lira değil, ama bu şerefsizler insanları aptal yerine koymanın karşılığında biraz baş ağrısı çeksinler.
  • işte bu yüzden n11.

tamamen müşteri yanlısı. eğer iade şartlarını doğru dürüst okursanız şekil şukul yapmaya kalkan satıcının götünden kan alıyorlar.

2 kere yaşadım biri 2300tl lik üründü, sırf 1 hafta dolmadan acaip bi fiyat kırdılar diye iade ettim. birdaha aldım... birinde 8k lık bir bilekten nabızölçer saat aldım, göğüs kemeriyle öyle aman aman tutarlı değildi iade ettim. ikisinde de sıfır mağduriyet, satıcı tek kelam etmedi.
  • amazonun gözünü seveyim. bizzat başıma geldi, satıcısı amazon olan arzum marka mutfak robotu birkaç kullanımdan sonra durduk yere bozuldu. umudum yoktu ama amazon iadesini şartsız olarak kabul etti
  • yorumlar çok aldatıcı
    aa pil yerine aaa pil gönderdiler
    yorum yazdım yanlış ürün diye yayınlanmadı
    skindirik bi pil yüzünden bu oluyorsa peheeeyyy
  • sanırım siz hiç amazondan alışveriş yapmadınız. amazon 'dan her ne olursa olsun aldığınız ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz, üstelik ücret iadesi de yapılır. bazı yazarlar marsta yaşıyor sanırım.
  • benzeri bir olay benim de başıma geldi. trendyoldan elektronik almayın. negatif yorumları yayınlamıyorlar.
  • rezalet gibi rezalet.

belli ki mal ayıplı, trendyol'un bunu iade alıyor ve müşterisine destek veriyor olması gerekiyor.

online mağazalar satıcılarından değil müşterilerinden para kazanır. öncelikli olarak müşteri korunmalıdır.
12 entry daha