şükela:  tümü | bugün soru sor
 • saat 15:30'da başlayacak olan maç.
  ankaragücü'nün mutlak galibiyet alması gerekiyor. geçen haftaki proje takımı ümraniyespor'dan sonra başka bir proje takımı gazişehir ile mücadele edecek.
  putsila gibi takımın beyni olan oyuncudan yoksun olarak sahaya çıkacaklar. tribünlerde bu maç için yaklaşık 5 bin kişi cezalı durumda ama yine de 15 bine yakın taraftar tribünlerde olacaktır.

  federasyon yine yapmış yapacağını diğer hedefi olan takımın maçları ile bu maçın başlama saati aynı olması gerekirken farklı saatlerde oynanacak
 • gazişehir'in kenanevrenspor'un üzerinden silindir gibi geçeceği maç olacaktır, kenanevrenspor'u tekrar amatör ligde görmek dileğiyle.
 • dikkat et o silindir senin üzerinden geçmesin çomar. bir gün ankaragücü düşmanlarının alayını sikeceğiz bekleyin az kaldı
 • 12 eylül darbesinin lideri kenan evren'e düşman olanları 'sikmekle' tehdit eden ankaragücü'nün yeri amatör bile değil, tarihin çöplüğüdür.
 • yıllardır hiç reklama ihtiyacı olmadığı halde mke’den sponsorluk desteği alan, ankara belediyesi’den hatrı sayılır miktarda destek alan takımın taraftarları başka bir takıma proje demeseydi iyiydi ya. şu an profesyonel liglerde açık ara en uyuz olduğum takımlar bu ümraniye, başakşehir gibi siyasi takımlar, burası ayrı ama bir kendinize bakın derler adama.

  zamanında kenan evren’in borusu öterken nasıl faydalandıysanız şimdi de bunlar faydalanıyor. acı ama gerçek.
 • devlet desteği ile yapılan satdyumların keyfini süren... bizden kat ve kat fazla borçlara sahip olan ama; ne hikmetse zerre bile puan silme cezası almayan... her gelen hükümet tarafından 5-10 yılda bir vergi borcu silinen takım taraftarlarınca korunup kollanıldığı ima ediliyor.

  her hafta bir adım daha yaklaştığı sikindirik süperlig potası, fasulyeden taraftarları rahatsız etmekte ve bu cibilliyetsizlerin ankaragücü yarrağını ağızlarında sakız gibi çiğnemesine sebep olmaktadır. şükür ki bu işbilmez ve meşrepsiz ortam sevicilerin, el siki ile gerdeğe girenlerin, kendi bulandığı pisliğe bakmadan başkasına laf söz edenlerin payını verecek ikinci bir kenan komutana sahiptir.

  ulu önder sedat ağçay komutasında, kurmayları kenan özer ve erdem özgenç ile gfk balonunu patlatacak, bundan sonrasında oturmak isteyen tüm er kişileri kucağında zıp zıp ! zıplatacaktır.
 • kazanırsak pimi çekip ümraniyespor ve rizespor'un kucağına bırakırız.

  yanlışlıkla biri takıldığı anda süper lig hayırlı olsun.
 • super ligde gormek istedigim gercek kulubun maci.

  aslinda zerre sevmem ama bence super ligde olmayi hak ediyorlar.

  az gitmedim 19 mayis stadina. yalniz oglum rakip takim bayragi-atkisi alip ergenleri dovmeyin artik. ))

  bastir ankaragucu..
 • gazisehir'li ismail'in kendi kalesine attigi gol ile ankaragucu'nun 1-0 one gectigi mac.rakibe 2 pas yaptirmayan, onde iyi basan bir ankaragucu var.bastir ankaragucu.

  edit: ilhan parlak 2-0.yardiriyor ankaragucu.taraftari degil sempatizaniyim.ic saha maclarina keyifle bakiyorum.superlig'e direkt cikarlar umarim.
  edit 2 : umut nayir 3-0. geliyoruz superlig. ankaragucuuu lalalalayyy ankaragucu lalalayyy
 • 3 - 0 oldu güzel oldu.

  bundan sonrası cennet.