şükela:  tümü | bugün
  • süper toto süper lig 30. hafta karşılaşması. mücadelenin başlama saati tsi 19:00.
  • skor tahminim 2:0. malatya zorlayacaktır. iyi bir takımları var.
  • bizim açımızdan gayet rahat ve eğlenceli bir maç olacağı kesin. düşme, çıkma,avrupa vs bir derdimiz yok , bu yüzden oyunun çirkinleşmediği izleyenlerin keyif alacağı bir maç olur inşallah. ha beşiktaş için çok önemli ama o da onların sorunu....
  • fabri-gökhan g, pepe, tosic, adriano -medel,atiba,talisca,q7,babel-negredo ilk 11'i ile başlayacağız diye düşünüyorum ama 19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı 'nda yiyeceğimiz kırmızı kartlar durumu değiştirebilir tabi.
  • kendim ve iki yavru kartalımla staddaki yerimi alacağım maç.
  • en az 3 farkla beşiktaşımızın galip geleceği futbol müsabakası .
  • https://commons.wikimedia.org/…aş_doğan_ca_1994.jpg

yaşım ortaya çıkacak ama hep bu geliyor aklıma.
  • 7. veya 8. kategorilerden 2 adet bilet aradığım fakat bulamadığım maç. halbuki şehir dışından gelecek inönü'de maç izleyecektim . olan ve yesillendiren çıkarsa çok sevinirim.

maç konusunda ise güle eğlene yenecegimiz maç olacak. 4 gol bekliyorum. perşembe günü hakem katletmezse.
  • görümcem eski kocası tarafından bıçaklandığı için gidemeyeceğim maç. bilet arayanlar yeşillendirebilir.
  • bjklı taraftarın malatyalılarla konuşurken hemen şahin doğan demeleri sadece saçmalık.
    malum telegol videosunda muhabirin yönlendirmesi ile konuşan eren denen kişi o sezon malatyaspor oyuncusu olmayan ünal karaman ve şeyhmuz suna bu iş içinde olan isimler olarak söylüyor.
    saçmalığın ötesinde bir söylem ile bir şehir lekeniyor. ben direk maçkolikten kadroyu açıyorum. üstüne youtubedan videoyu gösteriyorum. adam itiraf ediyor diyorsunuz. itirafçının verdiği isimler o sezon takımda olmayan isimler. bu adamın itirafından ne olur?
    bir sezon sonra ünallı kadro ligin son maçı beşiktaşa 5 malatya'da 5 çakıyor, bu maç ile ilgili 2 söz eden yok. 1 yerken doğan alanlar 5 atarken mersedes mi aldılar? 5 yerken sorun yok. 1 -0 biten maç içinde şahin doğan konuşun durun.
    ilk yarı hakemin talisca ve cenk gibi futbol katillerini atmadığı ve son 10 dakika malatyaspor'un yaptığı değişikliği ile oyun üstünlüğünün bjka geçtiği ama 0-0 biten maçın rövanşı.
    futbol katili talisca ki her maç rakip futbolculara güzel tırpan atıp, ayağa basan bir isim. genelde hakemler görmüyorlar görenlerde zorla bir sarı veriyor. umudumuz perşembe akşamının olaylı geçmesi ve turun bjk tarafından geçilmesi.
    bu ikisi olursa bjk maça hazır çıkamaz. hazır çıkamayan bjktan beraberlik koparmak sorun değil.