• real madrid ve avrupa süper ligi başkanı perez'in türkiye gibi ülkelerden gelecek takımları avrupa liglerinde görmek istemediğini beyan etmesiyle türkiye'yi yermiştir.

kaynak
    florentino perez: "diğer fikirlere de açığız ancak mesela daha küçük liglerden bir takım girmek isterse, örneğin türkiye'den, buradaki problem paranın, rekabetin olacağı büyük maçlardan gelecek olması. rekabet olmayan maçlar, para kazandırmaz."
    başka bir kaynak
    real madrid başkanı florentino perez:
    "türkiye'den küçük bir takımı süper lig'e dahil etmek zor çünkü ligdeki diğer kulüplerin yaptığı çekiciliği üretmiyorlar."
  • son derece haklı bir örnektir hatta (bkz: cuk) diye oturmuştur.

sayfalarca yazmaya gerek yok neden haklı olduğuna dair. tff başkanına ve vizyonuna ayrıca ligde oynanan futbola ve bütçeye bakarsanız cevap gayet nettir.
  • adam hakli beyler, dagilin.
  • valla ligin haline bakıyorum da, perez'in örnek göstermesi küçümsemek değil, olsa olsa iltifat olur gibime geliyor. ben olsam tamamen görmezden gelir, yok gibi davranırdım.
  • haklı açıklamadır. hakemleriyle, federasyonuyla, tarla gibi zeminleriyle, oynanan futbolun kalitesiyle ve en önemlisi siyasete batmış bir lig olmasıyla birlikte bok gibi bir ligimiz var.

ama tabii bu, perez'in paragöz, futbolu bitirmeye çalışan bir bunak olduğu gerçeğini değiştirmez.
  • gerzek adamın gerzekçe düşüncesi. bizim ligin kalitesiz olması yine de sizin avrupa süper ligi düşüncenizin gerzekçe olduğunu değiştirmez.
  • yok gs'yi davet edecekler, yok fb başkanı zengin kesin katılır, yok quaresma falan...

olum adamlar sizi takmıyorlar işte. burada ezik ezik birbirinize sövüyorsunuz. kudurun şimdi ne diyeyim, ağzınızın payını almışsınız gerekli yerlerden.
  • türkiye liginin iyi bir lig olmaması, bu ligin takımlarının uluslararası arenada yarışma fırsatının elinden alınması hakkını kimseye vermez. gerekirse takımlarımız en alt seviye elemeden başlar, kötüyse elenir, iyiyse de gidebildiği yere kadar gider. florentino perez'in vahşi endüstriyel kapitalist futbol görüşü ile tüm futbolseverler mücadele etmelidir.
  • biri şu yaşlı bunağa asl'nin elinde patladığını söylesin nolur ya. epi topu 4 takım kaldınız, içiniz de ne alman ne fransız ne de ingiliz var. şu saatten sonra anca begenmedigin türk ve rus takımlarıyla kurarsın kapalı ligini.
hesabın var mı? giriş yap