7 entry daha
  • bundan birkaç ay önce yazmıştım. beşiktaş bu sene profesyonel futbol oynayan hiçbir 11 karşısında favori değildir.

bu maç da şansların eşit olduğu yani beşiktaş’ın bir alt lig takımına elenebileceği bir futbol müsabakası.

bu tablo ortadayken devre arası takviyeyi geçtim eldeki çöpler bile gönderilememiştir. herkesin eline sağlıktır.
  • maça gidecek olan ve durumu olmayan ilk mesaj atan öğrenciye ücretsiz olarak güney üst kombinemi transfer edeceğim maç.

edit: gönderildi
  • umarım maça

karius
    douglas
    ruiz
    roco
    rebocho
    necip
    oğuzhan
    boyd
    diaby
    ljajic
    burak

11'i ile başlarız. abdullah avcı gidene kadar aldığımız her mağlubiyet bizim için yararlı olacaktır.

ya da birkaç değişiklik yapabiliriz. kova karius yerine ondan daha kova olan utku, kendisine yeni ayak nakil süreci devam eden douglas yerine alt yapıdan bir oyuncu, burak yerine de eksi futbol iq'suna sahip güven de kadroya uygun.

bir buçuk sene öncesine kadar "alayı gelse bizi bu statta yenemez" dediğimiz vodafone park 'ta, bu sezon bizi yenemeyen takım kalmayacak neredeyse. gelsin bir de erzurumspor yensin aq onların nesi eksik.

beşiktaş'ı bu hale düşürenlerin de allah belasını versin.
  • normalde de zaten bir boka benzemeyen bir kadro düşünün.
    yapılamayan transferler yüzünden, yerlerinin garantilendiğini fark ettiklerini düşünün sonra bir de bu adamların.
    hani kadroya girememe tehdidiyle olsun bir şeyler oynamaya çalışacaklardıysa bile, bir anda kadrodaki yerleri garantilenmiş bu çöp futbolcu topluluğunun bir de. düşünün.
    ve yine düşünün ki lig de gitmiş, hedefsizlik gibi berbat bir durumla karşı karşıya kulüp.

beşiktaş'ın bu kadroyla, bu şartlar altında, bu sezon, yeri en iyi ihtimal ilk 10'da kalmak olacaktır. kupa bu anlamda önümüzdeki tek havuç. ama bunun için baştan bb erzurum'u elememiz lazım, eleyebilir miyiz bilmiyoruz.
    düşünün.
  • maca gitmek isteyen mumkunse 2 ogrenciye ucretsiz kombine devri yapacagim; 5. kategori, bati ust 402. blok. yesillendirin.
  • beşiktaş ilk 10'a zor girermiş. sivasspor küme düşen takımlardan topladığı stoperlerle, beşiktaş ın beğenmeyip kiraya gönderdiği stoperden ortasaha ile lider ama beşiktaş ın kadrosu kötüymüş.

teknik direktörü olmayan beşiktaş ın kupadan elenmemesini umduğumuz maç, abdullah avcı'nın istifa etmeyeceği belli oldu. tüm parasını almadan gitmeyecek.
  • inşallah kaybedersin ulan beşiktaş. hırsızsınız lan, yine vaktimi ve paramı çaldınız. profesyonel spor denilen birilerinin cebini doldurmaktan başka bir şeye yaramayan boktan şey yüzünden yarım saatlik yolu 1.5 saatte gittim. para için sağa sola koşturan bir kaç tane eğlence sektörü çalışanının (anlamayanlar için profesyonel futbolcular) gösterisi var diye yollar kapatılıyor. sizin olduğu kadar benim de yolum lan orası, 50 bin kişi maçı seyredecekse o yoldan normal şartlarda kaç yüz bin kişi geçiyor, ne ayrıcalığınız var ulan

baştan uyarı: aşağıda linkli entry'de olduğu gibi konu bjk'ye özel veya sınırlı değil

(bkz: süperlig takımlarının halka borçlu olması)
  • hiç öyle sikindirik kupa maçı değildir. bir fenerbahçe taraftarı olarak olası bir elenme durumunda apo the hunter'a yol verileceğini düşünüyorum.
  • nefret ediyorum ya inönü maçlarından bak bu saat oldu hala eve gidemiyorum
  • maç başlığına yol kapalıydı diye gelip ağlamak.
294 entry daha
hesabın var mı? giriş yap