1. şampiyonlar ligini kovalayan san sebastian ile küme düşme hattından uzaklaşmaya çalışan bilbao temsilcilerinin mücadelesi.
    athletic bilbao çalıştırıcısı, müthiş hoca bielsa'nın hangi taktikle sahaya çıkacağını tsi 22:30'da izleyeceğiz.
    karşılaşma başlama saatinden itibaren ntvspor'dan izlenebilir.
  2. karşılaşmada yer alacak oyuncular açıklanmıştır.
    athletic bilbao;
    iraizoz, toquero, aurtenetxe, laporte, amorebieta, san josé, iturraspe, llorente, de marcos, ibai, raúl, susaeta, iraola, muniain, aduriz, ander herrera, igor martínez ve ramalho.

real sociedad;
    bravo, zubikarai, carlos martinez, dani estrada, mikel, ansotegi, iñigo, de la bella, markel, pardo, illarra, zurutuza, xabi prieto, vela, agirretxe, ifran, chory castro ve griezmann.
  3. athletic savunmasının sene başından beridir yaptığı en iyi iş olan rakip forveti boş bırakma eyleminin meyvelerini verdiği müsabaka.
    griezmann skoru 1:1'e getirdi.
    bielsa'nın müthiş taktiği şu an için yüzde yüz çalışıyor.
  4. şiir gibi bir golle 1-3 oldu.
  5. sezon ortasında juventus ile anlaşıp takımı yarı yolda bırakan llorente'nin ilaç olması için oyuna dahil olduğu mücadele.
    olamadığı gib skor da 1:3 olmuştur.
    artık neresinden başlarsınız bu şiirin bilmiyorum, ancak ben caparros'u hala özlediğimi biliyorum.

(bkz: bir takımın içine sıçmak)
  6. real sociedad'ın san mames'teki son maçından 1:3'lük sonuçla döndüğü karşılaşma.
    üzerinde o kadar çok şeyin söyleneceği bir mücadele oldu ki, nereden başlansa itiraz gelir.
    ancak şurası kesin;
    olmuyor bielsa, olmuyor. sene başında bıraksaydın keşke...

22 şubat 2013 athletic bilbao real sociedad maçı hakkında bilgi verin