şükela:  tümü | bugün
  • tyson fury, deontay wilder ile rövanş yapacağı maç.

wilder kariyerinin zirvesinde, fury maça kadar formunu iyice zirveye çıkarabilirse maçı fury'nin kazanabileceğini düşünüyorum.
  • ılk maclarinda yarim yamalak hazirlanmis, fizik olarak yerlerde surunen fury'nin wilder'a ne kadar zor zamanlar yasattigi ve wilder'in ancak son raunddaki knockdown ile beraberligi kurtardigi hesaba katilacak olursa, formda bir fury'nin favori olarak cikacagi mactir.

bunun galibiyle aj luiz macinin galibi karsi karsiya gelsin artik diye dusunmekte de pek bir sakinca gormuyorum...
  • merakla beklediğim boks maçı. maça yakın editlerim.

1. maçı izlemek için tıklayın.
  • there is only one tyson fury.
  • yaklaşmakta olan heyecanla beklediğim,iple çektiğim musabakadır.

tyson fury'nin son haline bakıyorum da yağları kasa çevirmiş durumda ve daha fit duruyor.boksa üç yıl ara verip wilder canavarıyla karşılaştıktan sonra tam gaz çalışmaya devam etmiş;kondüsyon seviyesini yükseltmiş görünüyor.

benim gönlüm fury'nin kazanmasından yana.
  • bu maçı canlı nasıl izleyeceğiz onu merak ediyorum. gönlüm wilderdan yana ama fury epey korku verdi son maçta. puana kalırsa fury ama wilder'in her zaman nakavt ihtimali var. bunu kazanan joshuayi kesin yener ve bütün kemerleri toplar.

harika maç olacağını düşünüyorum.
  • dmax'ten ücretsiz olarak ve şifresiz olarak canlı yayınlanacak olan maç: yayıncı kanala dair haber

daha önceki maçlardan anlaşılacağı üzere, 23 şubat 2020 pazar sabahında, türkiye saatiyle 08:00 gibi başlar. yine de kaçırmamak için 06:00'dan itibaren ekran başında beklemekte fayda var.

güzel maç olacak.
  • 2018'de yapılan ilk maç berabere bitmişti. bu rövanş maçında kalbim tabii ki yine fury'den yana. puanla alsın ama yine de alsın bu maçı. wilder artık yenilmeli. birileri dur demeli ona. dur diyen kişi umarım fury olur. çünkü kısacası wilder'ı hiç sevmiyorum.
  • merakla beklediğim efsane rövanş maçı.

23 şubat pazar sabahı dmax'te canlı olarak verilecekmiş.

spor karşılaşmalarında değişik bir alışkanlığım var. sürekli ezbere bu yener diyenlere karşılık daha güçsüz veya beklentisiz tarafı tutarım. o yüzden bu maçı tyson fury'nin almasını istiyorum. deontay kazansa ilginç bir durum yok ama bu kadar süre ara vermiş yaşını başını almış biri kazanırsa daha heyecanlı olur bence.
  • müthiş bir seyir keyfi olacağını düşündüğüm maç. sabahın köründe kalkıp izleyeceğiz. yalnız bir insan nasıl tyson fury'i destekler bilemiyorum. nakavtların adamı wilder onu tarihin derinliklerine gömecek. wilder'ı yenecek biri varsa o da luis ortiz olmalıdır.