46 entry daha
  • tyson fury bu maça hazırlanmadı ve wwe ilgi sarmaya başladı boksu bıraktı diyebiliriz fakat adam doğuştan boksör umarım bu onu kurtarır. wilder formunun zirvesinde ve sağ yumruğu feci. işler çok karmaşık.
    tahmini sonuç: wilder nakavt ile bitirir.
    not: tyson fan

maç sonu editi:

--- spoiler ---

diyecek hiçbir şey yok. bu adam gerçekten doğuştan bir boksör. there is only one tyson fury!

--- spoiler ---
  • ilk maçta fury,wilder dan belki 10 kat daha fazla yumruk atmıştır ama momentumu düşük puan amaçlı yumruklar. deontay ise felç etmek için puch sallar.

fury vasatın biraz üstü olan otto wallin karşısında çok zorlandı ve her zamanki gibi puanla kazandı. wilder ise risk alarak joshua nın karşısına çıkmaya cesaret edemeyip kolay lokma andy ruiz ile karşılaştığı dönemde ikinci kez luiz ortiz le karşılaşmıştır.kim ne derse desin en iyi mi bilmem ama en cesur heavy weight wilder dır.

bu arada luiz ortize bok atan iş bilmez suserleri görüyor ve şaşıyorum. ortiz bence aj ve fury nin içinden geçerdi.

maça dönersek bol bol fury den öne doğru yaptığı iki üç fake in ardından üçlü dörtlü kısa ve etkisiz puan amaçlı kombinelerini sık sık göreceğiz. wilder ise maç boyu sniper gibi an kollayacak.

fury yıkılmazsa eğer milyon tane işe yaramaz tıklama şeklinde olan yumrukumsular sayesinde puan ile kazanacaktır.

gönlümüz manyaktan yana yürüyedur bronze bomber..
  • fury wilder'dan elli kat iyi boksördür. wilder rot balansı yapılmamış bir power punch makinesi o kadar. eğer fury bahsettiği gibi ko'ya zorlarsa işler wilder tarafına kayabilir dengesiz bir şekilde. ama fury boks yaparsa wilder'ın işi zor, boşluktan istifade bir hadooken şansı yakalaması lazım.

ibre yüzde 65 fury, yüzde 35 wilder işler.
    maç sonunda görüşürüz, takipte kalınız.
  • fury'nin kilo alması , koçunu değiştirmesi ve ofans ağırlıklı çalışması strateji değiştirdiğini gösteriyor. fury kısa sürede nakavt hedefliyor. wilder'ın da dediği gibi "sen 12 round boyunca mükemmel olmalısın. ben ise sadece 2 saniye mükemmel olmalıyım". yani wilder karşısında puanla kazanmak çok zor ve çok riskli. fury'nin en büyük hatası ilk maçta wilder karşında fazla defansif olması idi. wilder'ın salladığı yumrukları eskivlerle boşa çıkarttı ama kontra yumruklarla bu açıkları değerlendirmedi. bu maçta iki tarafta çok fazla risk alarak dövüşecek ve çok zevkli bir müsabaka izleyeceğiz. tahminimi de yazayım fury 3. rounda wilder'ı nakavt edecek.
  • bronze bomber ile gypsy king arasında geçecek olan boks müsabakasıdır. fury'e biraz daha sempati duymama rağmen her ikisinin de asıl ait oldukları yerin ufc olduğunu düşünüyorum. tahmine gelecek olursak wilder'ın tek atacağını düşünüyorum. arayacak arayacak bir tane denk getirecek. eğer 6ncı raunda kadae iş uzarsa zaten fury yorulur, savunması zayıflar, wilder boşluk yakalar ve bitirir. bu maç fury'nin muhtemelen jübile maçıdır.
  • ilk maçlarında fury alır demiştim berabere(!) bitti, aslında fury puanlarda öndeydi. (bkz: #83901528) (bkz: #83911124)

neyse, uzun uzun anlatmayacağım; çünkü boks, sadece sert ve kuvvetli vurmak demek değildir; kısaca bu maçı da fury kazanır diyorum.
  • isterdim ki fury kazansın ama içimden bir ses wilder alır diyor.
  • wilder en cesur agirsiklet boksörü diyenler neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum !

wilder shannon briggsten bu yana gelen ilk abd li agirsiklet şampiyonu bir proje aslında ve bu sembolik değeri wbc federasyonu başta olmak üzere ısrarla korumaya çalışıyorlar.

wilder hayatında doğru düzgün 5 yıldızlık maç yapmamış yaşlı ortiz dışında kimseyi yenmemiştir.

cesur adam holigan szpilkayla ordudan atılmış washingtonla yağ fıçısı stivernle dövüşmez !
    bunları döverek utanmadan ali'nin kemer koruma rekorunu egale etti denecek !

parker whyte chisora ruiz gibi adamlar varken uyuşturucu kaçakçısı eric molinayı seçen adamdır wilder !
    povetkin davasına hiç girmiyorum.
  • neredesiniz beyler? başlığı gündeme taşıyalım artık. vakit boks severlerin vaktidir.

dmax kanalından ücretsiz yayınlanacak maç.

(bkz: dmax) (herkes bu başlığa bir entry girse güzel destek olur)

çok bekledik bu maçı be. en az ilk maç kadar heyecanlı geçmesini umuyorum. bu saate kadar beklediğimize değecektir. iki boksörü de ayrı seviyorum. kim kazanırsa kazansın üzülmeyeceğim ama ilk maçta da yazdığım gibi anthony joshua'yı kim rezil edecekse o kazansın bari diyorum.

edit: undercard'ları izlemek için şöyle bir link buldum. patlayana kadar bakabilirsiniz.
    (patladı)
  • (bkz: pay per view) (ppv)
    abdde ilk mac $75 e satilmis, bu da $80. ikisi daha cok karsilasir, $100 e kadar yolu var. hakemler de ozellikle beraberlik veriyor ki, sonraki mac olsun daha cok keselerini doldursunlar

(bkz: 2 mayıs 2015 floyd mayweather manny pacquiao maçı) ni disarida izlemistim, erken gitmistim ondan ucretsizdi. bu mac, bes sene once ppv $100 idi. disarida mekanin da $20 gibi ucreti vardi. bugunku macin ne kadar bilmiyorum, izlemeyecegim. ben isletme sahibi olsam alirim ama zaten odemeye hazir kesimi bulmusum

sanirim ppv olayini hic mantikli bulmayacagim. bir boks macina $100 istemek yerine, $20 den 5 kisi daha mantikli
182 entry daha
hesabın var mı? giriş yap