şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hemen cocuk yaparlarsa gelecekte evlatlariyla abla-kardes gibi gezebilecek kizlardir. orneklerini gormuslugum, ana-kiz ikilisini abla-kardes sanan insanlara da taniklik etmisligim vardir.
    sanirim sirf bu acidan bir avantaji var. ayrica "my friend's hot mom" temali hayallere malzeme olmamalarini temenni ederim.

(bkz: baslik basa giyilir)
  • bir de bunun 18 yaşında nişanlanıp 22 yaşında evlenip 23 yaşında anne olanları var. koca kaçıyor tabi bir yerden bağlamak lazım.
  • seksenlerin başında doğan neslin annelerinin çoğunu da içeren gruptur.
  • hayatı, oyunun yan görevleriyle hiç uğraşmadan direk bitirmeye çalışan piç tadında yaşayan kızlardır.
  • 30 yasinda bekar kadin olmaktan daha tercih edilebilir bir durumda olduklarini dusundugum kizlar. sonucta evlenmek dedigimiz mefhum, dunyanin sonu olmadigi gibi kanunlar kisiye bosanma hakkini sunuyor. evlenen bosanabilir de evlenmek isteyip evlenememis olan napacak onu bilmem. tabii en guzeli bunlari kafaya takmamak.
  • sevdiği ve hayatını geçirebileceği insanı bulmuşsa, aşıksa, evlilik hayatından ve sorumluluklarından korkmak yerine bunları seviyor ve istiyorsa en doğrusunu yapan kızdır. hayatını yaşamak, görmek, öğrenmek, vs... neden hep bekar insanlar için olan şeylermiş gibi konuşulur anlamam. herkes hayatı bir yerden tutar ve yaşar, yeri gelir hayat bizi yaşar filan. kararlarından mutluluk duyuyorsa, korkmuyor ve çekinmiyorsa ben şahsım adına kendisine bir ömür mutluluklar dilerim.
  • şu entry'mi (bkz: #22064777) yazmama sebebiyet veren kızlardır.
  • 25 yaşındayken ailemden benle yaşıt biriyle nişanlanmakta olan bir kızla olan diyalogum:

kız: sen düşünmüyor musun evlenmeyi?
    ben: yok daha erken.
    kız: ben de eskiden öyle düşünüyordum da, baktım yaşım geçiyor elimi çabuk tutayım dedim.
    o ana kadar kızın yaşını merak etmiş ama sormamış (herhalde benle yaşıt falandır diye düşünen) ben: kaç yaşındasın ki?
    kız: 19
    ben:?!?

işte bu diyalogdan da görebildiğimiz gibi gene iyi olan kızlardır. daha beterleri de var.
  • 30 yaşında bırakın evli olmayı, kendisiyle evlenmeyi kabul edebilecek birini tanıma şansı bile olmamış sözümona çağdaş, sözümona bilinçli, sözümona kariyer yapmış ama bir halta yarayamamış ve üstüne üstlük her geçen dakika yaşlandığının farkına varan umutsuz insan güruhunun nefretlerini kustuğu kızdır. emin olun ki bu güruh 22 yaşındayken -yani henüz tohuma kaçmamışken- evlenme imkanı bulabilseydi evlenirdi. ama kader işte, olmamış... burada kendinizi yırtsanız da, 22 yaşında evlenenlere sövseniz de olmayacak. ne kadar boş işlerle uğraşıyormuşsunuz değil mi?
  • kendisine orda burda bok atan hemen hemen bütün erkeklerin evlenecekleri zaman "ah ulan olsa!", hemen hemen bütün 30'una gelmiş ve/veya geçmiş kadınların da yerinde "ah keşke ben de!" diyecekleri kadındır. kimsenin şüphesi olmasın.

(bkz: ya etrafta evlenecek adam yok yeaa)