şükela:  tümü | bugün
  • neymar bildiğiniz gibi 222 milyon euro bonservis bedeli ile psg transfer olmuştur. psg neymar'ı almasa bu paraya neler yapabilirdi veya bir neymar parasına türkiye'de neler yapılabilir bi ara böyle muhabbet çok dönüyordu özellikle kaka transferinden sonra o tayfa nerde lan valla çok özledim :(
  • liverpool'a naby keita ile virgil van dijk'i transfer ederim. sonra klopp'un yanına gider al şu adamları şampiyon yap bizi yeter allah aşkına derim. kalan parayı da saklar, sene sonu bütün dünya'da yapılacak olan şampiyonluk kutlamalarına ayırırım.****

çok istiyorum şu şampiyonluğu be.
  • fatih terimle anlaşılıp kovularak 4 seferde bitirebilecek meblağlayla yapılabileceklerdir.
    yıldırım demirören'in 1 günde yiyebileceği paradır aynı zamanda.
  • 5 lik desteler haline getirip yaksan eskişehir'in göt kesen soğuklarında bir kış ısınırsın lan.

tabii yakmazdım o ayrı mevzu. siz de yakmayın gidin neymar alın.
  • ev alır kiraya veririm.

(bkz: düz insan)
  • öncelik olarak ev ve araba alacak kadar memur kafasında bir insanım, eğer satılıyorsa bir miktar
    vizyon almakla başlayabilirim.
  • gider endonezya veya filipinler'den, olmadı yunanistan'dan bir ada satın alırdım, üstüne de kendime, veya bir aileye bir ömür yaşamaya yetecek yapı kurardım, enerji ihtiyacını karşılamak için paneller, geniş bir alanda her türlü yiyecek ihtiyacımı karşılayacak meyve sebze ağaçları, 3-4 de tavuk keçi falan, güzel olurdu lan.
  • iskenderi 1 değil 1,5 porsiyon söylerim.