• kadıköy büyüsünü bozan sihirli sayı.
    (bkz: 23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçı)
  • ne güzel, ne ben23rsiz bir sayısın sen!

ayın 23’ünde, 23. hafta maçında kadıköy’de kazanıp 23. şampiyonluk yolunda önemli bir virajı geride bıraktık.
  • içip içip dans etmeyecekseniz dinlemenizin çokta bir anlamı olmayan bir blonde redhead şarkısı
  • galatasarayıyla, mor ve ötesiyle, elazığıyla çok sevdiğim sayı.
  • doğum günümdür.
    en sevdiğim rakamdır.
    uğurludur.
    hep bi farklı aurası var sanki..
  • 23
    mükemmel büyülü bi sayı. bi filmle hayatıma girip hiç çıkmayan, çıkamayan bi sayı. büyüsünü hiçbir zaman çözemediğim fakat bana hep önemli şeyler yaşatan sayı, güzel sayı. her ayın 23. günü, her günün 23. saati, her saatin 23. dakikası bi ayrı güzeldir benim için, bi ayrı severim bu büyülü anları. hep benimle kalacak olan tek şey.. ne yaşarsam yaşayayım gördüğüm her yerde tebessüm edebileceğim tek şey..
  • şahsımca en güzel mor ve ötesi şarkısıdır. böyle dinleye dinleye bağımlılık yapar bırakamazsınız.
    şarkının adının 23 olma sebebi, harun tekinin sevgilisi şafak’ın baş harfinin alfabede 23.olmasıymış

sesim kısılsa, korkmasam karanlıktan, en baştan başlasam
    anlamsız sözlere artık hiç bulaşmadan, beklesem yanında
  • bu sarki bana farkli donemlerde iki sefer bir araya geldigimiz, toplamda 7-8 senemi alan bir iliskideki ruh halimi anlatiyor, bu sekilde empati kuruyorum.

soyleyemediklerim, yasayamadiklarim, oldurulamayanlar ama bir yandan cok sevmisligim ve bunun icin elimden her seyi yapabilmisligim... gerceklikte olduramadik ama belki ruyalarda olurdu deneseydik. bir gun kendimi birakip ona anlatamadim lakin ne oldugunu, neden sozleri yuttugumu. gerisiyle birlikte kaldi gitti gozlerinde kaldi.

ben ise unuttum zamanla. (bu entry'ye bakinca pek oyle durmasa da)

guzel sarkidir, mor ve otesisarkisidir, birak zaman aksin albumunun incilerinden biridir.

ayni zamanda harika bir blonde redhead sarkisi ve michael jordan'in profesyonellik yillarindaki forma numarasidir.
  • bir yalnız şarkı değildir.
  • “bir gün kendimi bırakıp, sana anlatsam ne olduğunu, neden sözleri unuttuğumu.” şeklinde dizelere sahip mor ve ötesi parçasının adı olur kendileri. evet benden önce bahsedilmiş, üzerini çizmek istedim. iki nokta üst üste koyar gibi.
hesabın var mı? giriş yap