şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • 80 il + zonguldak olarak belirtilmesini beklemiştim.
  • 4 gün evde durup 5. gün bayramlaşmaya gezilmez inşallah.
  • ak parti döneminde gerçekleşen en doğru uygulamadır.
  • bu yasaklara destek çıkanlar, karşı çıkanlar farketmez kimse objektif değil. daha doğrusu işin sağlık veya özgürlük boyutu kimsenin sikinde değil.

-evinden çalışma imkanı olan ve götünü kaldırmak istemeyen beyaz yakalar destekliyor.
    -ekmeği kesilen esnaf ateş püskürüyor.
    -bayramda el öpmek istemeyenler seviniyor.
    -instagrama tatil fotosu atamayacaklar homurdanıyor.

hadi gelin kabul edin, kimsenin sağlığı falan umrunuzda değil, herkes her zaman olduğu gibi kendi derdinde.
  • camiyi bayramı yasaklıyorlar bir daha oy vermeyin bence din kardeşlerim! dediğim kısıtlama.
  • polis eşlerine sokağa çıkma yasağı olmadı. tanıdığım iki polis eşi şehir dışına tatile gitti kendi araçları ve çocuklarıyla. bu izinleri nasıl ne rahatlıkla alıyorlar merak ediyorum. bu ülkede sokağa çıkma yasağı bile çifte standarta tabi ya ona yanıyorum.
  • halen "aylar onceden plan yaptik, tatile gideceğüdük" diyenleri gosteren karardir. ben de aylar onceden planladigim icin 70 gundur evdeyim ya. cok zevkli. dedeniz neneniz ananiz babaniz olmesin diye disari cikmamaya bayiliyorum.

ama sizin kumsalli gunesli tatil planlariniza yazik olmus vah vah aptal orospu.

edit: bana entrysinde "kadin dusmani ve hadsiz pic" diyen, mesajla da "aci icinde olmemi" dileyen sevgili geri zekali; kadinim, aptal orospuyu karaktere hakaret icin kullanirim (bana cinsiyetci kufur zirvasiyla gelme, kufur ozunde zaten kotu bir seydir, sinir alir, gelenekseldir ve kisilik analizi kasilmaz.)
    ve sen suursuz bir zavallisin. lutfen tatile siktir git.
  • iq testi gibi bir şey.

hani köpek eğitirsiniz, önüne mama koyarsınız, zeki ve eğitilebilir bir köpeğin o mamayı yememesini sağlayabilirsiniz, komut verdiğinizde ise köpek mamayı yer.

köpek ırklarında bazı gerizekalı orospu çocuğu köpekler vardır ki bunlar laftan anlamaz, eğitilemez, sabırsızdır, beyinsizdir, elli kere gösterdiğin şeyi anlamaz, sen kafanı çevirir çevirmez tam şark kurnazı bir götveren gibi mamayı yer ve senin anlamadığını zanneder bu amcık ağız. disipline edemezsiniz, yerinde duramaz, laftan anlamaz.

bir de bazı köpek ırkları vardır ki hayran olursunuz, eğitimi kolaydır, bir şeyi yapmaması gerektiğini bilir, sessizce komut bekler, havlamaz, mamayı yedirtmediğiniz zaman uluya uluya ağlamaz, mamayı izlerken ağzından iki litre salya akıtmaz, dur dersin durur, bir şeyin yanlış olduğunu şak diye anlar.

köpek aptal bir ırka mensupsa, bununla yapılabilecekler kısıtlıdır, mal mal ortada gezer bu faydasız amın oğlu köpek, parka götürürsün geri dönmez istemez, çıldırır ipini çekiştirir vesaire tam bir amcık hoşafıdır. çok var bunlardan etrafta, sokaklarda, parklarda falan. akıllı bir köpek ırkının da eğitimini veremezsen ya da yarım yamalak verirsen, bu aptal çomarlar gibi olur, ummadığın aptal hareketlerde bulunabilir, şaşırtır. ulan dersin hani ne güzel öğretmiştim ben sana, dur deyince duracaktın, gel deyince gelecektin, ne oldu, aptal aptal suratınıza bakar kalitesiz piç, yerde bulduğun bokla oynama dersin, oynar çünkü aptaldır, elli kere dersin gene yerde bok bulunca koşturur boka, ağzını yüzünü boka bular bu orospu çocuğu.

kendisine hakim olamayan eğitimsiz bu aptal köpeklerin tamamının amına koyayım. hem zeka hem de eğitim olunca ise tadından yenmez bu köpekler.
  • kardeş yasak demişsin ama bu nasıl yasak lan!? hesapta yasağın 2. günü herkes sokakta it gibi geziyor amk. bak vallahi bak 155'i ararım diycem de kime ne anlatıcaz...

akşamına gelsin amk 1300-1400’ler.

sokayım sizin yasağınıza.

syg.
  • alt komşu kediye tasma almış, bir gitti parka 3 saat sonra geldi. hayvan gezdirmek serbest ise bende kaplumbağama tasma takayım, 100 metreyi üç günde gidiyor zaten. ne güzel iş yahu.